אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית שימוש בתוך אקווריום מקפיץ את הפופולריות של בית קפה ביפן צילום: yuri.kiwi / instagram

בית שימוש בתוך אקווריום מקפיץ את הפופולריות של בית קפה ביפן

כשלקוחות Hipopo Papa צריכים להתפנות, הם עושים זאת על אסלה המוקפת בדגים אקזוטיים, וצב ים אחד; עלות ההתקנה: 260 אלף דולר. בית השימוש עוצב עבור נשים, אבל לפעמים הסגל מאפשר גם לגברים להיכנס ולראות את האטרקציה התיירותית המובילה באזור

18.04.2019, 10:07 | שירות כלכליסט

בית קפה ביפן הפך לאחרונה להצלחה עצומה, בזכות בית שימוש ביזארי שעומד לרשות לקוחותיו – וממוקם בתוך אקווריום.

כשלקוחות בית הקפה Hipopo Papa שנמצא באקאשי שעל חוף היאשיזקי מטסו צריכים להתפנות, הם יכולים לעשות זאת על אסלה שמוקפת משלושת צדדיה בדגים אקזוטיים, וצב ים אחד. בעלי בית הקפה השקיע על פי הדיווחים 260 אלף דולר על מנת להתקין את המתקן הבלתי רגיל. בית השימוש עוצב עבור נשים, אבל כל עוד בית הקפה אינו צפוף מדי, הסגל מאפשר גם לגברים להיכנס ולהעיף מבט.

קראו עוד בכלכליסט

השירותים בבית הקפה Hipopo Papa, צילום: yuri.kiwi / instagram השירותים בבית הקפה Hipopo Papa | צילום: yuri.kiwi / instagram השירותים בבית הקפה Hipopo Papa, צילום: yuri.kiwi / instagram

על פי Oddity Central, בית השימוש פועל כבר 12 שנה, והוכיח את עצמו כאחד מאטרקציות התיירות הפופולריות ביותר באזור. אבל יש לו גם כמה חסרונות, כמו למשל הצורך להתמודד עם לקוחות שמבלים יותר זמן בצפייה בחיי הים האקזוטיים מאשר ברכישת מוצרים מבית הקפה.

לעומת זאת ישנן גם לקוחות שאמרו שהן נרתעות מלהשתמש בבית השימוש, כיוון שלתחושתן ההתפנות בקרבת יצורי ים אינה חוויה נוחה במיוחד.

היפנים ידועים בכך שברשותם השירותים ההיי-טקיים ביותר בעולם, שמכילים בין היתר פונקציות סגירה אוטומטית של מכסה האסלה, ואפשרויות מתן עיסוי שונות למשתמש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות