אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בליגה של הגדולים: גל גדות תרוויח 10 מיליון דולר עבור סרט ההמשך לוונדר וומן צילום:Warner Bros.

בליגה של הגדולים: גל גדות תרוויח 10 מיליון דולר עבור סרט ההמשך לוונדר וומן

רשימת המשכורות של כוכבי הוליווד נחשפה במגזין וראייטי. מדובר בסרטים הגדולים והמתוקשרים שיעלו לאקרנים עד סוף 2020. גדות תהיה השחקנית השנייה המרוויחה ביותר אחרי אמילי בלאנט

02.05.2019, 14:24 | שירות כלכליסט

כוכבי הוליווד צריכים לשלוח לנטפליקס מכתב תודה. שירות הסטרימינג מפזר משכורות עתק על מרבית הכוכבים הגדולים של הוליווד בתקופה שבה האולפנים המסורתיים דווקא מעדיפים לצמצם עלויות. כך למשל ריאן ריינולדס, שזכה השנה להצלחה לא קטנה עם סרט ההמשך לדדפול, ירוויח עבור סרטו הבא Six Underground שנטפליקס מפיקה משכורת של 27 מיליון דולר – הגבוהה ביותר בקרב השחקנים שמככבים בסרטים שעתידים לצאת בשנה הקרובה.

עם זאת, החוזים של נטפליקס לא מבטיחים לכוכבים אחוזים מההכנסות, כפי שנהוג במרבית האולפנים. רק השבוע דווח כי רוברט דאוני ג'וניור צפוי להרוויח מעל 75 מיליון דולר עבור השתתפותו כאיירון מן בסרט הנוקמים: סוף המשחק, שהרוויח כבר בקופות ברחבי העולם מעל 2 מיליארד דולר. עבור סרטו הבא, סרט הפנטזיה The Voyage of Doctor Dolittle דאוני ג'וניור ירוויח סכום נמוך יותר אך בכל זאת מכובד של 20 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

גל גדות בסרט וונדר וומן, צילום:Warner Bros. גל גדות בסרט וונדר וומן | צילום:Warner Bros. גל גדות בסרט וונדר וומן, צילום:Warner Bros.

רשימת המשכורות של השחקנים נחשפה במגזין וראייטי. מדובר בסרטים הגדולים והמתוקשרים שיעלו לאקרנים עד סוף 2020, וכפי שניתן לצפות, היא מורכבת בעיקר מגברים, כשהאישה הראשונה – השחקנית אמילי בלאנט – מדורגת במקום השביעי. השחקנית השנייה המרוויחה ביותר היא גל גדות, שאמורה להרוויח עבור הסרט הבא בסדרת וונדר וומן 10 מיליון דולר. מדובר בהעלאה משמעותית בשכר של גדות, שמשקפת גם את מעמדה העולה בהוליווד, זאת לאחר שהרוויחה לפי הדיווחים 300 אלף דולר בלבד עבור הופעתה הראשונה כגיבורת העל בסרט בטמן נגד סופרמן שיצא ב-2016.

בכל זאת, מתברר שיש גם כוכבים שמוכנים להוריד בשכר כדי להבטיח שהסרט אכן יופק. לאונרדו דיקפריו ובראד פיט שמככבים בסרטו החדש של קוווינטין טרנטינו "היו זמנים בהוליוווד" (Once Upon a Time in Hollywood) הסכימו להסתפק בשכר של 10 מיליון דולר כל אחד, הנמוך בחצי מהשכר הרגיל שלהם. בעוד שטום קרוז ירוויח עבור השתתפותו בסרט ההמשך לאהבה בשחקים בין 12-14 מיליון דולר, ירידה מ-20 מיליון דולר שהרוויח בסרט המקורי.

לאונרדו דיקפריו , צילום: אי פי אי לאונרדו דיקפריו | צילום: אי פי אי לאונרדו דיקפריו , צילום: אי פי אי

10 השחקנים עם השכר הגבוה ביותר:

לאונרדו דיקפריו: 10 מיליון דולר על היו זמנים בהוליווד, שיוצא בארה"ב ב-26 ביולי, 2019

בראד פיט: 10 מיליון דולר על היו זמנים בהוליווד, שיוצא בארה"ב ב-26 ביולי, 2019

גל גדות: 10 מיליון דולר על וונדר וומן 1984, שיוצא בארה"ב ב-5 ביוני, 2020

אמילי בלאנט: 12-13 מיליון דולר על מקום שקט 2, שיוצא בארה"ב ב-15 במאי, 2020

טום קרוז: 12-14 מיליון דולר על סרט ההמשך של אהבה בשחקים, שיוצא בארה"ב ב-26 ביוני, 2020

ג'ייסון סטיית'ם: 13 מיליון דולר על הספין אוף מהיר ועצבני: הובס ושואו שיוצא בארה"ב ב-2 באוגוסט, 2019

וויל סמית: 17 מיליון דולר על סרט ההמשך בסדרת בחורים רעים, שיוצא ב-12 בינואר, 2020.

רוברט דאוני ג'וניור: 20 מיליון דולר על המסע של דוקטור דוליטל, שיוצא בארה"ב ב-17 בינואר, 2020

דווין ג'ונסון: 20 מיליון דולר על הספין אוף מהיר ועצבני: הובס ושואו שיוצא בארה"ב ב-2 באוגוסט, 2019

ריאן ריינולדס: 27 מיליון דולר על Six Underground. תאריך היציאה שלו עוד לא נחשף.

תגיות