אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו לוחץ על ליברמן: זוהר הודיע שהתבקש לתאם בחירות ב-27 באוגוסט צילום: אוהד צויגנברג

נתניהו לוחץ על ליברמן: זוהר הודיע שהתבקש לתאם בחירות ב-27 באוגוסט

בכנסת מעריכים שהודעתו של ח"כ מיקי זוהר מתואמת ככל הנראה עם נתניהו נועדה ליצור לחץ על ליברמן להסכים לפשרה עם המפלגות החרדיות

27.05.2019, 13:17 | צבי זרחיה

יו"ר הוועדה המסדרת של הכנסת, ח"כ מיקי זוהר (ליכוד), הודיע בצהריים כי ראשי סיעות הקואליציה ביקשו ממנו לתאם מועד לבחירות ב-27 באוגוסט 2019. בכנסת מעריכים שהודעתו המתואמת ככל הנראה עם נתניהו נועדה ליצור לחץ על ליברמן להסכים לפשרה עם המפלגות החרדיות לחקיקת "חוק הגיוס".

קראו עוד בכלכליסט

יצוין כי בדרך כלל בחירות לכנסת לא נערכות בחודש אוגוסט בשל חופשת הקיץ של רבים מהישראלים ועל כן, לא מן הנמנע שציון התאריך הזה נועד להלחיץ את המערכת הפוליטית להגיע לפשרות.

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן יכנס בשעה 14:00 את חברי סיעתו וימסור הודעה בקשר לחוק הגיוס והבחירות. באותה שעה  תכונס גם סיעת כחול לבן.

בנימין נתניהו ואביגדור ליברמן (ארכיון), צילומים: אלכס קולומויסקי בנימין נתניהו ואביגדור ליברמן (ארכיון) | צילומים: אלכס קולומויסקי בנימין נתניהו ואביגדור ליברמן (ארכיון), צילומים: אלכס קולומויסקי

בישיבת ראשי הקואליציה אצל נתניהו שנערכה היום סוכם שהצעת החוק לפיזור הכנסת תועלה להצבעה בקריאה הטרומית היום אחר הצהריים. קודם לכך תתבקש ה"ועדה המסדרת" בכנסת להעניק לה פטור מחובת הנחה מוקדמת של 45 יום בטרם העלאתה להצבעה. בקואליציה מבקשים לקדם את החוק לפיזור הכנסת ב-4 קריאות עד ליום רביעי בערב. עם זאת לא מן הנמנע שהעלאתה של הצעת החוק נועדה ליצור לחץ על ליברמן להגיע לפשרה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
אין על ליברמן. הוא כל כך מצליח שלא יודע מה לעשות עם ההצלחות שלו.
לכל מי שנהנה מליברמן, אז ליברמן יודע לדבר. לא עשה כלום בינתיים. הנייה חי? מישהו ראה אותו לאחרונה.. ליברמן טוב במילים. הוא טוב מאוד בלא לרדת מהעץ ויש לו עצבי ברזל. מקווה בשביל המצביעים שלו שיהיה להם שכל לא להצביע לו בפעם הבאה. הלך לו יותר מדיי טוב והוא פשוט לא יודע איך להשתמש בהצלחות שלו. וסליחה מכל מי שההצלחה של החרדים לא נראית לו כל כך אז 16 מנדטים, תנו כבוד. ותפסיקו להתייחס אליהם כמו איזה 5 אנשים וחצי. מותר למשלמי המיסים האלה, גם לקבל משהו, איזה פירורים. לא הכל רק לתרבות.
ממ  |  27.05.19
19.
ביבי והדתיים מפחדים מבחירות הרבה יותר מליברמן
המהלך הזה של ביבי יתהפך עליו - ליברמן לא יזוז מילימטר והדתיים שבשם הכלום והשום דבר יחיליטו שהם לא רשאים להתפשר והינה אנחנו בבחירות חדשות שבהן הליכוד והדתיים שיואשמו בבחירות יירדו דרסטית וליברמן הגבר - ששומר על אלו שעובדים משלמים מיסים ועושים צבא - יעלה באופן דרסטי - כי זה מה שהחילונים באמת רוצים - להפסיק להיות הפריירים של החרדים !!!! כן כן חרדים פשוט נמאסתם !!! והגיע הזמן שגם משרתם הנאמן ביבי יזוז הצידה והתעסק בבית המשפט עם אישומיו הרבים.
שי  |  27.05.19
לכל התגובות