אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצא לפועל: סמנכ"ל הכספים לשעבר של תנובה חזר לחברה צילום: סיון פרג'

יצא לפועל: סמנכ"ל הכספים לשעבר של תנובה חזר לחברה

שלושה חודשים לאחר שנחשף ב"כלכליסט" מינויו של יעקב חן לסמנכ"ל הכספים - שב חן לחברה, לאחר שכיהן כסמנכ"ל הכספים של חברת דלתא; חן כיהן בתנובה כסמנכ"ל הכספים שנתיים ועזב ב-2015 לאחר שברייטפוד הסינית רכשה את החברה מקרן אייפקס

02.06.2019, 13:45 | נורית קדוש

יעקב חן חוזר מדלתא לתנובה. 3 חודשים לאחר שנחשף ב"כלכליסט" כי חן צפוי לשוב לכהן כסמנכ"ל הכספים של תנובה, יוצא המינוי לפועל. חן יכהן כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים של החברה ויהיה אחראי על חטיבת הכספים ועל האסטרטגיה והפיתוח העסקי בשוק המקומי.

קראו עוד בכלכליסט

חן מונה לסמנכ"ל כספים בתנובה ביולי 2013, אולם כעבור שנתיים בלבד ולאחר שברייטפוד הסינית רכשה את החברה מקרן אייפקס, סיים את כהונתו. את מקומו תפס אופיר יעקוביאן שעזב את החברה כעבור כשנה וחצי. מחליפו דודו מזרחי כיהן בתפקיד כשנה ועזב כשמונה למנכ"ל בזק.

יעקב חן חוזר לתנובה, צילום: סיון פרג יעקב חן חוזר לתנובה | צילום: סיון פרג' יעקב חן חוזר לתנובה, צילום: סיון פרג

בתפקידו האחרון כיהן חן כסמנכ"ל הכספים של דלתא גליל. את דרכו המקצועית החל בחברת סלקום במגוון תפקידים שהאחרון בהם הוא סמנכ"ל הכספים, חן מסר: "שוק המזון עובר שינויים משמעותיים ואני מאמין שיחד עם היו"ר חיים גבריאלי, המנכ"ל אייל מליס וחברי ההנהלה של תנובה, נקדם בעבודת צוות את החברה ואת התעשייה בישראל לעוד הישגים משמעותיים".

חן נכנס לתפקיד בתום תקופה מאתגרת במהלכה במשך למעלה משנה, סירב שר האוצר משה כחלון להעלות את מחירי מוצרי החלב בפיקוח, למרות התייקרות החלב הגולמי. בשבוע שעבר, חתם כחלון על צו המחירים המעודכן, לאחר שהובהר לו על ידי היועמ"ש כי לא ניתן יהיה להגן על עמדתו בבג"צ וכי אי יישום הכרעת השופטים בעתירת תנובה לפני כשלושה חודשים שיש להעלות את המחירים לצרכן, תחשב כבזיון בית המשפט.

למרות שכחלון חתם, מחירי מוצרי החלב יעלו רק בשבוע הבא, אחרי חג שבועות. זאת, הן מהטעם שמבצעי החג שכבר יצאו לדרך נסגרו מראש ואין למחלבות כוונה לחבל לעצמן במכירות והן מהפן הטכני של פרק הזמן הנדרש ליישום המהלך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
דנל'ה דנל'ה
תאכלי את הבננהל'ה את פשוט עובדת גרועה תשלימי עם העובדה את בכלל לא התאמת את עצמך והאגו הנפוח שלך הפיל אותך. את לא ניסית להצליח על אף ההזדמנויות שהיי לך באת לעבודה לא באת לעבוד חבל מאוד מאוד שנשארת בחורה ממורמרת. מעניין מאוד איפה את עובדת היום ומי זה שמעסיק איתך
אחד מחטיבת סלקום שעבד שם  |  09.08.19
לכל התגובות