אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"לית בנק דיסקונט, לילך אשר טופילסקי, פורשת מתפקידה - תצטרף לקרן פימי צילום: שאול גולן

מנכ"לית בנק דיסקונט, לילך אשר טופילסקי, פורשת מתפקידה - תצטרף לקרן פימי

אשר טופילסקי תשמש שותפה בכירה בקרן בהובלתו של ישי דוידי; במהלך חמש שנות כהונתה שיעור התשואה להון של הבנק הרביעי בגודלו הוכפל והרווח הנקי עלה פי שלושה

05.06.2019, 09:06 | רחלי בינדמן

מנכ"לית בנק דיסקונט, לילך אשר טופילסקי, הודיעה היום (ד') על החלטתה לסיים את תפקידה ולהצטרף כשותפה בכירה בקרן פימי בהובלתו של ישי דוידי.

קראו עוד בכלכליסט

במהלך חמש שנות כהונתה, שיעור התשואה להון של הבנק הרביעי בגדולו הוכפל והרווח הנקי עלה פי שלושה. שווי הבנק הגיע לשיא של למעלה מ-16 מיליארד שקל. לאחרונה, חזר הבנק לחלק דיבידנד לאחר למעלה מ-20 שנה. אשר טופליסקי הוזכרה לאחרונה כמועמדת להחלפתו של מנכ"ל בנק הפועלים אריק פינטו, אך לבסוף בחרה בדרך אחרת. 

אשר טופילסקי מסרה בתגובה כי "לאחר שנים רבות במערכת הפיננסית, מתוכן למעלה מחמש שנים כמנכ"לית בנק דיסקונט, אני שמחה לצאת לדרך חדשה בקרן פימי, קרן ההשקעות המובילה והגדולה בישראל ולהצטרף לעשייה עסקית-ניהולית בתחומי פעילות חדשים עבורי. הייתה לי זכות גדולה לעמוד בראש בנק דיסקונט, ולצד עובדיו ומנהליו, להוביל בבנק שינויים משמעותיים. אני בטוחה שדיסקונט יוסיף לפרוץ קדימה לעבר הישגים ושיאים חדשים בזכות ההון האנושי המדהים המרכיב אותו".

דוידי, מייסד ומנכ"ל קרן פימי: "אני שמח על הצטרפותה של לילך אשר טופילסקי כשותפה בכירה בקרן פימי. אני בטוח שהיכולות והמוניטין של לילך, שמביאה עמה ניסיון ניהולי מרשים לצד מנהיגות מוכחת, יתרמו משמעותית ויהוו תוספת כוח חשובה לצוות הניהול והשותפים המנוסים של קרן פימי. קרן פימי עוסקת בהשבחת חברות ונמדדת ביכולת לחולל שינוי חיובי משמעותי בחברות. ההצטרפות של לילך לקרן משתלבת באופן מיטבי בתהליך הזה".

שאול קוברינסקי, יו"ר דירקטוריון דיסקונט, הוסיף כי "קיבלתי בצער את הודעתה של לילך לפרוש מהבנק ולפנות לדרך חדשה. לילך היא ללא ספק מנכ"לית יוצאת דופן, מוכשרת שהנהיגה את קבוצת דיסקונט בהצלחה חסרת תקדים. אני משוכנע שכישוריה ויכולותיה יעמדו לזכותה גם בתפקידה הבא".

 

לילך אשר טופילסקי , צילום: שאול גולן לילך אשר טופילסקי | צילום: שאול גולן לילך אשר טופילסקי , צילום: שאול גולן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
המנכל"ת שהשניאה את עצמה על עובדי הבנק .
לילך ,הייתה המנכל"ית השנואה ביותר ,בבנק דיסקונט . היא חיפשה כל דרך יצירתית להשניא את עצמה ולהתעמר בעובדים במערכת , בליבה המאובן כאבן הגרניט , לא החשיבה את הבנקאים כבני אנוש , אלא לפרות חולבות,שיתפחו את כיסיה ,התפוחים במילא. התעמרה חדשות לבקרים, והדתנשה באמצעות מנהלים מריונטות ,כלבי ציד שכל תאוותם היא להתעלל בכפיפיהם, והבנק עצמ לא עניין אותם כלל ,הם אף לא חסו על מוגבלויות ,חולים ,נכי צה"ל ,על פקידים חרוצים , ממושמעים וטובים וזאת לכאורה ,בכדי לרצות את המרושעת לילך תזכר לדראון עולם בבנק .
השנואה במנכל"י בנק דיסקונט ייצרה בנק האוכל עובדיו  |  11.06.19
לכל התגובות