אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רז בכר מונה למנהל מאיץ מיקרוסופט בארץ צילום: מיקרוסופט

רז בכר מונה למנהל מאיץ מיקרוסופט בארץ

בכר, יוצא אמזון AWS, ינהל את תוכניות Microsoft for Startups למיזמים צעירים, ScaleUp למיזמים בוגרים ואת מתחם המפתחים החדש של החברה. הוא נכנס לתפקיד במקום נבות וולק, שפרש ממנו אשתקד

23.06.2019, 14:32 | הגר רבט

רז בכר מונה למנהל תוכנית Microsoft for Startups וינהל את פעילות הקבוצה ממתחם החברה בתל אביב. בכר מחליף בתפקיד את נבות וולק, שפרש בסוף השנה שעברה.

קראו עוד בכלכליסט

בכר מצטרף למיקרוסופט לאחר כשבע שנים ב-AWS של אמזון, במהלכן מילא שורה של תפקידים בכירים במטה החברה בלוקסמבורג. בין השאר מילא תפקיד משמעותי בפתיחת הסניף של AWS בארץ, בנוסף להקמת וניהול חטיבת הפיתוח העסקי של AWS לסטארט-אפים באירופה, המזרח תיכון ואפריקה.

רז בכר (במרכז), צילום: מיקרוסופט רז בכר (במרכז) | צילום: מיקרוסופט רז בכר (במרכז), צילום: מיקרוסופט

בתפקידו החדש, יוביל בכר כמה מתוכניות הדגל של מיקרוסופט בישראל דוגמת Microsoft for Startups - שנותנת חבילת הטבות לסטארט-אפים צעירים; ScaleUp שנותנת תמיכת Go To Market טכנולוגית לסטארט-אפים בוגרים; וכמו כן, יהיה ממובילי ה-Reactor - מתחם המפתחים של ענקית התוכנה שנפתח לאחרונה ומספק חלל עבודה משותף.

תוכנית האקסלרטור של מיקרוסופט, שנחשבה במשך שנים למובילה בישראל, עברה תקופה של אי ודאות לאחר שורה של פרישות בשנה שעברה. רק בשבוע שעבר הודיעה אינטל על מינויו של צחי וייספלד, מבכירי התוכנית לשעבר, לראש האקסלרטור החדש שלה בישראל.

"סטארט-אפים ממשיכים להיות חוד החנית הטכנולוגית של מיקרוסופט בעולם ובישראל בפרט", מסר בכר. "מיקרוסופט ממשיכה להשקיע ולתמוך באקוסיסטם הישראלית ובסטראט-אפים בכל השלבים באופן מקיף - גם בצד הטכנולוגי וגם בצד העסקי. אני מזמין יזמים ומפתחים בישראל לבקר את הצוות במתחם המפתחים Reactor, להיפגש עם ארכיטקטים, מנטורים, ולהשתתף באירועים השונים במתחם".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות