אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההסתדרות: דיון חירום בפינוי שדה דב, שוקלים צעדים ארגוניים צילום: דני שדה

ההסתדרות: דיון חירום בפינוי שדה דב, שוקלים צעדים ארגוניים

היו"ר ארנון בר-דוד יקיים במוצ"ש התייעצות בלשכתו לקראת הפינוי הקרוב וההשלכות שעשוית להיות לו על פיטורי עובדים; לדבריו, "לא אשב בחיבוק ידיים"

28.06.2019, 13:27 | ליאור גוטמן

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד יקיים מחר (שבת) בערב התייעצות חירום בלשכתו בבית ההסתדרות בתל אביב בנושא סגירת שדה התעופה דב. בהסתדרות מבינים שמדובר בצעדים של הדקה ה-90, ונזהרים מלהצהיר בשלב זה מה יעלה בפגישה, אבל בפועל טוענים שם שכל האמצעים שעומדים לרשות הארגון יילקחו בחשבון, לרבות צעדים ארגוניים שונים במשק. זאת כדי למנוע פגיעה בעובדים בשל הסגירה המתוכננת של השדה ב-1 ביולי.

קראו עוד בכלכליסט

לדבריו של בר-דוד, "זו העת לקבל החלטה אמיצה, בכדי לשמור ולסייע לעיר אילת ולתושביה, וכדי לשמור על חוסנן של חברות התעופה הישראליות, על ענף המלונאות ועל עשרות אלפי עובדים שימצאו את עצמם בסכנת פיטורים אם לא יימצא הפתרון הנכון". בר-דוד תומך במציאת פתרון ביניים שיוריד מעל ראשם של העובדים את חרב הפיטורים, ומסכם ש"לא אשב בחיבוק ידיים ואשקול את צעדיי ואת צעדי ההסתדרות. אנו מחויבים לפריפריה, וכולי תקווה שראש הממשלה יקבל את ההחלטה הנכונה. סגירת שדה דב תהיה בכייה לדורות וטעות למדינת ישראל".

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הציג השבוע בפני ועדת הכספים תוכנית, שלפיה השדה ימשיך לפעול שלוש שנים נוספות, במהלכן ייעשו שדרוגים תחבורתיים שונים אשר ישפרו את דרכי הגישה מנמל התעופה בן גוריון לאילת. בסיום הישיבה החליטה הוועדה להמליץ לראש הממשלה בנימין נתניהו על אימוץ החלופה החדשה.

 , צילום: עמית שעל צילום: עמית שעל  , צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
הפיתרון עד כמה שישמע לא קשור הוא שדה אזרחי בנבטים
אבל ביבי כמו ביבי לא יודע להחליט כלום . יאמר לזכותה של שרה שחפחות היא המחליטה. ביבי משחק אותה גבר אבל כלום נאדא . הוא היום דר הביטחון ויכול להחליט בשנייה להעביר את בסיס נבטים הצבאי (אם הם רוצים כל כך ומטוסים אזרחיים מפריעים להם ...) לרמון או עובדה או חצרים . על נבטים להפוך באופן מיידי לשדה אזרחי , יש בו את כל מה שנידרש ליהיות שדה תיעופה בינלאומי לטובת מדינת ישראל והסמרטוטים שבחרו עבור ביבי בדרום . אך אל תדאגו לביבי אין ביצים להחליט וגם לא לשרה ולכן הסמרטוטים ימשיכו להצביע לביבי ולקבל זיבי
קונילמל  |  29.06.19
לכל התגובות