אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אשתו של גילי ורמוט לביהמ"ש: דחה את תביעת חיים מגרלשווילי נגדי צילום: גיל נחושתן

פרסום ראשון

אשתו של גילי ורמוט לביהמ"ש: דחה את תביעת חיים מגרלשווילי נגדי

כדורגלן העבר טוען שאיריס ורמוט ביטלה באופן חד צדדי חוזה עמו להקמת חווה לגידול קנאביס. בכתב ההגנה נטען: "איריס לא חתרה תחת מגרלשווילי ולא הטעתה אותו"

01.07.2019, 15:39 | ליטל דוברוביצקי

הסכסוך הלא ספורטיבי נמשך. איריס ורמוט, אשתו של הכדורגלן גילי ורמוט מבקשת מבית המשפט לדחות את התביעה שהגיש נגדה כדורגלן העבר חיים מגרלשווילי שהיה חברו לקבוצה של בעלה. "איריס לא חתרה תחת מגרלשווילי ולא הטעתה אותו, מדובר בניסיון להכפיש את איריס", נטען בכתב הגנה שהגישה ורמוט.

קראו עוד בכלכליסט

מגרלשווילי החל את הקריירה במחלקת הנוער של מכבי חיפה, ובמהלך הקריירה שיחק בהפועל חיפה, מכבי פ"ת, בית"ר ירושלים וקבוצות בחו"ל. מגרלשווילי, שהיה חברו הטוב של גילי ורמוט, הודיע לו לטענתו במהלך שנת 2018 בהיותו בן 36 כי בכוונתו לפרוש מקריירת הכדורגל ולהשקיע את הכסף שצבר בעסקים שונים, ובין היתר התעניין להשקיע בתעשיית הקנאביס הרפואי. לדבריו, ורמוט הפנה אותו לאשתו, איריס, שהיא לדבריו מומחית בתחום הקנאביס, להיוועץ איתה לפני שישקיע את כספו בתחום. השניים שיחקו ביחד בהפועל חיפה.

חיים מגרלשווילי, צילום: גיל נחושתן חיים מגרלשווילי | צילום: גיל נחושתן חיים מגרלשווילי, צילום: גיל נחושתן

מגרלשווילי הגיש לאחרונה תביעה שנחשפה בכלכליסט נגד איריס ורמוט ושותף נוסף שלה. מגרלשווילי טען בתביעה כי אשתו של ורמוט, איריס, חתמה כביכול מאחורי גבו על הסכם להקמת חווה לגידול קנאביס עם חברת תפן הנדסת תעשיה וניהול וניתוח מערכות (כיום "אינטליקנה"). עוד טען כי ורמוט ביטלה עמו באופן חד צדדי הסכם להקמת חווה, לאחר שקיבלה הצעה טובה יותר מהחברה הציבורית תפן. באמצעות עורכי הדין איתן ארז ויואב רז טען מגרלשווילי, כי איריס ורמוט ושותף נוסף שלה, שחף אוחנה, המחזיקים יחד בחברה בשם "דרך לחיים", ושאיתם חתם על הסכם להקמת החווה ואף השקיע במיזם מאות אלפי שקלים, התיימרו לבטל את ההסכם באופן חד צדדי. במקום זאת, נטען בתביעה, הם חתמו על הסכם שותפות עם חברת תפן.

בכתב הגנה שהגישה לפני מספר ימים איריס ורמוט וכן שותפה שחף אוחנה וחברת דרך לחיים קנאביס, הם טוענים באמצעות עו"ד בני ברץ כי "בתביעה זו מנסה החוטא (התובע) לצאת נשכר כתוצאה מהפרתו את הוראות הסכם שיתוף הפעולה אשר נכרת בינו לבין דרך לחיים ולא שילם את התמורה לה התחייב מכוח ההסכם". עוד נטען בכתב ההגנה כי "התקשרות דרך לחיים עם התובע נערכה לאור מצגיו כי הוא בעל איתנות פיננסית ואולם, כבר בסמוך לחתימה על ההסכם התברר לנתבעים כי אין בידי התובע הכספים הדרושים למימון הקמת חוות הגידול. לאור הפרות ההסכם על ידי התובע בוטל ההסכם והושבו כספי התובע".

מעו"ד איתן ארז בא כוחו של חיים מגרלשוילי נמסר: "לחיים מגרלשוילי היה ו יש את כל ההון הנדרש לעסקה עם ורמוט ויש בידיו די והותר ראיות לכך. מדובר בטענה מצוצה מהאצבע ששימשה את ורמוט להפר את ההסכם עם מגרלשוילי. מר מגרלשווילי ממתין שהאמת תיחשף בבית המשפט."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות