אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנקמה בסאני ממשיכה: סלקום מורידה את מחירי כלל מכשירי סמסונג צילום: רפאל קאהאן

הנקמה בסאני ממשיכה: סלקום מורידה את מחירי כלל מכשירי סמסונג

סלקום מרחיבה את הורדת המחירים לכלל מכשירי הסמסונג הקיימים בסדרות הפופלריות A ו-S ; גלקסי S10 פלוס יעלה בסלקום 650 שקל פחות; מסאני נמסר: "אנו מברכים על כל תחרות"

04.09.2019, 14:19 | אביאור אבו

מלחמת המחירים בין סלקום לסאני ממאנת לעצור. לאחר שסלקום החליטה למכור את מכשירי הסמסונג נוט 10 ב-700 שקל פחות מהיבואנית הרשמית בארץ, סאני, היא מרחיבה כעת את הורדת המחירים לכלל מכשירי הסמסונג הקיימים בסדרות הפופלריות A ו-S.

קראו עוד בכלכליסט

לדוגמא, גלקסי S10 יעלה בסלקום 2,750 שקל, בעוד שבסאני המכשיר יעלה 3,300 שקל. את מכשירי הפלוס סלקום מוכרת ב-3,050 שקל, כאשר סאני מוכרת אותו ב-3,700 שקל. כמו כן, את המחירים יוכלו לקבל הצרכנים בחנויות האונליין "סלקום שופ" בלבד.

סמסונג גלקסי A70, צילום: ניצן סדן סמסונג גלקסי A70 | צילום: ניצן סדן סמסונג גלקסי A70, צילום: ניצן סדן

הפגיעה של סלקום בפרה החולבת של סאני הגיעה לאחר שסאני, כמשווקת של HOT mobile, החלה לשווק חבילות ב-14.90 שקל לחודש. מודעות הפרסומת של סאני כוונו ישירות ללקוחות סלקום, ולא ללקוחות החברות האחרות, כדוגמת פרטנר, ולוו בכיתוב: "לקוחות סלקום? המבצע הזה הוא גם בשבילכם!".

אלא שסלקום לא נותרה חייבת, ושיגרה מכתבים בהולים למשרד התקשורת ורשות התחרות במטרה שיתערבו במהלך ה"אנטי תחרותי", לדבריהם, של סאני. סלקום לא עצרה בזאת, והציעה את הסמסונג נוט 10, מכשיר הדגל של החברה, במחירים הנמוכים במאות שקלים מסאני, יום לפני שהשיקה רשמית את המכשירים בארץ.

לצעדיה של סאני יכולים להיות מספר הסברים. ראשית, בעלת השליטה בסאני תקשורת, לפידות קפיטל, מחזיקה גם בסאני אלקטרוניקה, שמחזיקה במניות המתחרה הגדולה של סלקום, פרטנר. סיבה אפשרית נוספת היא ש-HOTmobile חולקת רשת סלולרית משותפת עם פרטנר. הסבר נוסף אולי טמון בכך שסאני איבדה את החברה־הבת, דינמיקה סלולר, רשת לציוד סלולרי, שנמכרה לסלקום בעקבות התערבות של רשות התחרות, לאחר רכישתה של סאני בעבר את פרטנר.

מחברת סאני נמסר: "אני מברכים על כל תחרות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
סאני חברה פח
סאני חברה פח .השתן עלה לעובדים לראש מדברים ללקוחות בזלזול . סלקום נותנים להם בראש וממלאים את כל הסוחרים בסחורה של סמסונג במחירים מפחידים . הרבעון הרביעי של סאני יהיה קטסטרופה .סאני תציג הפסד של 3 מליון ברבעון ואז כבר נתח השוק שלה ירד ל35% מכל מכשירי הסמסונג שימכרו בארץ .תזכרו טוב מה שכתבתי פה
אריה  |  06.09.19
לכל התגובות