אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת WeWork חותכת את השווי בהנפקה ל-20-30 מיליארד דולר צילום: בלומברג

חברת WeWork חותכת את השווי בהנפקה ל-20-30 מיליארד דולר

מדובר בירידה חדה לעומת הערכת השווי האחרונה של חברת חללי העבודה המשותפים, שעמדה על 47 מיליארד דולר; לפי הדיווחים, החברה מתכוונת לגייס אג"ח בשווי של 3-4 מיליארד דולר עוד לפני ההנפקה, על מנת לממן התרחבות נוספת ולהוכיח שתוכל להגיע לרווחיות

05.09.2019, 15:44 | שירות כלכליסט

חברת חללי העבודה המשותפים WeWork חותכת את השווי בהנפקה המתוכננת שלה (IPO) ו"שוקלת לנסות ולהשיג הערכת שווי של 20-30 מיליארד דולר בלבד", כך מדווחים כלי תקשורת בארה"ב.

לדבריהם, החברה עדיין מנהלת דיונים בנוגע לתנאים הפוטנציאלים להנפקה והערכת השווי הסופית עוד עשויה להשתנות, בהתבסס על הביקוש מצד המשקיעים. מהחברה לא נמסרה תגובה לדיווח.

קראו עוד בכלכליסט

מתחם WeWork בתל אביב, צילום: Eyal Marilus for WeWork מתחם WeWork בתל אביב | צילום: Eyal Marilus for WeWork מתחם WeWork בתל אביב, צילום: Eyal Marilus for WeWork

הערכת השווי האחרונה של החברה עמדה על 47 מיליארד דולר, זאת לאחר שסופטבנק היפנית - המשקיעה הגדולה ביותר בה - השקיעה בינואר האחרון שני מיליארד דולר נוספים.

לפי הדיווחים, החברה מתכוונת לגייס אג"ח בשווי של 3-4 מיליארד דולר עוד לפני ההנפקה, וזאת כדי לממן התרחבות נוספת וכדי להוכיח שתוכל להגיע לרווחיות.

פרט לחללי העבודה המשותפים, החברה גם נכנסה לתחום השכרת מתחמי דיור קהילתיים ובתי ספר לגיל הרך.

מוקדם יותר השבוע דווח כי החברה מתכוונת לצאת לרודשואו לקראת ההנפקה כבר בשבוע הבא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות