אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר BigID גייסה 50 מיליון דולר

נחשף בכלכליסט

חברת הסייבר BigID גייסה 50 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה לניהול ואכיפת מדיניות פרטיות המידע שלהם; את הסבב מובילות בסמר ונצ'ר פרטנרס וקרן ההשקעות של סיילספורס; BigID גייסה קרוב ל-100 מיליון דולר ב-18 החודשים האחרונים

08.09.2019, 11:15 | מאיר אורבך
חברת הסייבר הישראלית BigID הכריזה רשמית על גיוס של 50 מיליון דולר; את הסבב מובילות בסמר ונצ'ר פרטנרס ומשקיע חדש - קרן ההשקעות של סיילספורס. ההכרזה מאשרת דיווח של כלכליסט מיולי האחרון, שהציגה את סבב הגיוס על בסיס מסמכים שהגישה החברה לרשות לני"ע.

קראו עוד בכלכליסט

בגיוס השתתפו כל המשקיעים הקיימים בחברה: הקרנות סקייל ונצ'רס וקלירסקיי, קומקאסט ונצ'רס - קרן ההשקעות של תאגיד השידור האמריקאי, קרן ההשקעות של חברת התוכנה SAP, אינפורמיישן ונצ'ר פרטנרס ובולדסטארט.

דימיטרי סירוטה, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה דימיטרי סירוטה, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה דימיטרי סירוטה, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה

BigID גייסה קרוב ל-100 מיליון דולר ב-18 החודשים האחרונים והיא מעסיקה 150 עובדים ברחבי העולם. המימון החדש יסייע לה לעמוד בביקוש למוצריה, להרחיב את המכירות וההנדסה העולמית ולהציג מוצרים חדשים לשמירה על פרטיות נתונים, ניהול נתונים והגנה עליהם.

"בשנים האחרונות הפרטיות התפתחה כקטגוריה טכנולוגית שהולכת ומתרחבת כמו אבטחה לפני שני עשורים", אמר אלכס פרארה, שותף בבסמר ונצ'רס פרטנרס. "תנופת המכירות של BigID, הכנסות מהירות וצמיחת לקוחות, צוות וטכנולוגיה מדהימים הניעו את ההשקעה שלנו ויאמצו את החברה כמובילה הבלתי מעורערת במרחב".

"אנו שמחים מהצבעת האמון של המשקיעים החדשים והקיימים שלנו. לא חיפשנו מימון חדש ואפילו לא נגענו בגיוס הקודם שלנו, וגיוס ההון החדש מספק דרך להגביר את תוכניות המוצרים וההרחבות שלנו", מסר דימיטרי סירוטה, מנכ"ל ומייסד משותף של BigID. "פרטיות וניהול של נתונים אישיים הם בעיה המגדירה את המאה ה -21 כתוצאה מסחר ותקשורת באופן מקוון. עם זאת, הבטחת שלמותם והגנתם של נתונים אישיים מחייבת חברות לחרוג ממדיניות הפרטיות ולעיבודן ולספק ללקוחות אחריות ושקיפות ברמת נתונים אמיתית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות