אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטראטה של מורי ארקין ואורי גייגר עלולה להימחק מהמסחר בנאסד"ק

סטראטה של מורי ארקין ואורי גייגר עלולה להימחק מהמסחר בנאסד"ק

הבורסה האמריקאית הודיעה לחברה כי בכוונתה למחוק אותה מהמסחר - זאת בשל אי הגשת הדו"ח השנתי של החברה לשנת 2018 והדוחות התקופתיים שלה לרבעון הראשון והשני של 2019. החברה הגישה בקשה לשימוע

09.10.2019, 20:05 | צלי גרינברג

חברת סטראטה (STRATA Skin Sciences) הנמצאת בשליטת קרן אקסלמד (Accelmed) של מורי ארקין וד"ר אורי גייגר דיווחה בערב כיפור, כי ב-1 לאוקטובר היא קיבלה הודעה מנאסד"ק, שלפיה היא עלולה להימחק מהמסחר. הסיבה: אי הגשת הדוחות התקופתיים הנדרשים עד ל-30 בספטמבר 2019.  

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדיווח, סטראטה הנסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 65.8 מיליון דולר לא הגישה את הדו"ח השנתי לתקופה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018 וגם לא את הדוחות הרבעוניים לתקופות שהסתיימו ב-31 במרץ וב-30 ביוני 2019, בהתאמה. נאסד"ק כבר הודיעה לחברה, כי אי הגשת הדו"חות התקופתיים במועד תביא להודעה על מחיקת ניירות הערך של החברה.

מורי ארקין מורי ארקין מורי ארקין

החברה דיווחה עוד כי הגישה בקשה לשימוע, ומציינת כי אם תגיש את הדוחות התקופתיים שלה לפני הדיון ניתן יהיה לבטל את השימוע. השימוע יכול לאפשר לחברה גם ארכה נוספת במועד הגשת הדוחות, לא יאוחר מ-26 במרץ 2020, אך על פי החברה לא ניתן להבטיח שהשימוע אכן יאריך את השעייתה מהמסחר מעבר ל-22 באוקטובר 2019.

'סטראטה סקין סיינסס' היא חברת טכנולוגיה רפואית הפועלת בתחום כירורגיה-דרמטולוגית וכירורגיה פלסטית ומפתחת ומשווקת מוצרים חדשניים לטיפולים דרמטולוגיים (עור). מוצריה כוללים מערכות שונות לטיפול בפסוריאזיס, ויטיליגו ומחלות עור אחרות.

"כלכליסט" חשף השבוע כי אקסלמד ונצ'רס מגייסת קרן שנייה להשקעות בתחום המכשור הרפואי והבריאות הדיגיטלית בהיקף של 100 מיליון דולר, וכי משקיע העוגן בקרן הוא המיליארדר הבריטי וינסנט צ'נגוויז באמצעות חברת קונצנזוס גרופ.

קבוצת אקסלמד ונצ'רס מנהלת יותר מ־300 מיליון דולר תחת שלוש קרנות: אקסלמד, אקסלמד ונצ'רס ובקרן הפרייבט אקוויטי אקסלמד פרטנרס, וצפויה לנהל כ-100 מיליון דולר נוספים בקרן הרביעית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות