אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המנכ"ל הנכנס של סודהסטרים מבצע שינויים ראשונים צילום: אבישג שאר ישוב

המנכ"ל הנכנס של סודהסטרים מבצע שינויים ראשונים

במסגרת השינויים, נפתח תפקיד חדש - מנהל מצוינות מסחרית. סמנכ"ל השיווק הגלובלי של החברה, מתי יהב, ישמש כמנהל הפעילות העסקית בשווקים צומחים

27.11.2019, 14:34 | אורנה יפת

אייל שוחט, המנכ"ל הנכנס של סודהסטרים העולמית, מבצע שינויים פרסונליים ראשונים בהנהלת החברה הגלובלית ופותח תפקיד חדש בהנהלה: מנהל מצוינות מסחרית. התפקיד כולל אחריות על האסטרטגיה העסקית של החברה ותהליכי מכירות וכניסה לשווקים חדשים. סודהסטרים פועלת ב-46 שווקים בעולם ובכוונת החברה לחדור לשווקים חדשים במהלך השנה הבאה.

קראו עוד בכלכליסט

אייל שוחט מנכ"ל סודהסטרים, צילום: אבישג שאר ישוב אייל שוחט מנכ"ל סודהסטרים | צילום: אבישג שאר ישוב אייל שוחט מנכ"ל סודהסטרים, צילום: אבישג שאר ישוב

קרין שיפטר מאור , צילום: YA studio קרין שיפטר מאור | צילום: YA studio קרין שיפטר מאור , צילום: YA studio

במסגרת השינויים, סמנכ"ל השיווק הגלובלי של סודהסטרים בחמש השנים האחרונות, מתי יהב, ימונה לתפקיד מנהל הפעילות העסקית של החברה בשווקים צומחים, בהם קנדה, צרפת, ישראל, איטליה, דרום אפריקה, ומרכז אירופה.

לסמנכ"לית השיווק תמונה קרין שיפטר מאור שתהיה אחראית על תחומי הפרסום, הדיגיטל, פיתוח מוצרים חדשים, החדשנות, אי קומרס ושירות הלקוחות הגלובאלי. שיפטר מאור מכהנת כיום כסמנכ"לית שיווק גלובלי של חברת צעצועי ההתפתחות Tiny Love. לפני כן הובילה את השיווק הגלובלי ברשת בתי הקולנוע Cineworld, שימשה כסמנכ"ל שיווק בתנובה ארה"ב וניהלה את השיווק של טבעול באסם-נסטלה.

מתי יהב , צילום: אבישג שאר ישוב מתי יהב | צילום: אבישג שאר ישוב מתי יהב , צילום: אבישג שאר ישוב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות