אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת רד תקשורת מחשבים מפטרת עשרות מעובדיה צילום.: אוראל כהן

פרסום ראשון

חברת רד תקשורת מחשבים מפטרת עשרות מעובדיה

החברה, בבעלות האחים זיסאפל, הוקמה בשנת 1981. המרכז שלה ממוקם ברמת החייל בתל אביב והיא מעסיקה כיום 1,000 עובדים. היא מספקת פתרונות תקשורת לפישוט התפעול ושיפור הרווחיות עבור ספקי שירותי תקשורת, חברות תקשורת ומפעילים סלולריים

02.12.2019, 15:32 | מאיר אורבך

חברת רד תקשורת מחשבים של האחים יהודה וזוהר זיסאפל מפטרת עשרות מעובדיה, כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

רד תקשורת מחשבים נוסדה בשנת 1981 על ידי האחים זיסאפל ונמצאת בבעלותם. מרכז חברת רד ממוקם רמת החייל בתל אביב והחברה מעסיקה כיום 1,000 עובדים.

החברה היא החברה הוותיקה ביותר בקבוצת רד בינת של האחים. חברות נוספות בקבוצה כוללות את רד בינת, רדוור, רדווין ואחרות. מנכ"ל החברה הוא דרור בין, שנכנס לתפקידו בשנת 2013" ויהודה זיסאפל הוא יו"ר החברה. רד היא חברה פרטית שהכנסותיה השנתיות נאמדות במאות מיליוני דולרים.

יהודה זיסאפל, צילום: עמיחי ינקביץ יהודה זיסאפל | צילום: עמיחי ינקביץ יהודה זיסאפל, צילום: עמיחי ינקביץ

רד תקשורת מחשבים מספקת פתרונות תקשורת לפישוט התפעול ושיפור הרווחיות עבור ספקי שירותי תקשורת, חברות תקשורת ומפעילים סלולריים. כמו כן, מספקת רד פתרונות מעבר הדרגתי לרשתות מבוססות מיתוג מנות, פתרונות המבטיחים מעבר חלק, מאובטח וכדאי עבור חברות תשתיות ותחבורה, מוסדות ממשלתיים וארגונים פרטיים. הטכנולוגיה של רד, פרי פיתוח החברה, מקיפה שורה ארוכה של תחומים

למעלה מ-12 מיליון יחידות של מוצרי החברה הותקנו ברחבי העולם, ובין לקוחותיה נמנים 150 חברות טלפוניה וספקי תקשורת בינלאומיים, ביניהם: Bharti Airtel, British Telecom, CenturyLink, China Mobile, China Telecom, Deutsche Telekom, Embratel, France Telecom/Orange, Hutchison, KDDI, KPN, SingTel, SoftBank, Sprint, Telef?nica, Telekom Austria, TeliaSonera, Telstra, Telus, T-Mobile, Verizon International? ו Vodafone.

מחברת רד נמסר: "חברת רד, שפועלת ומתחרה מול חברות ענק בשוק התקשורת הגלובלי, מבצעת מפעם לפעם התאמות של פעילותה לתנאי השוק המשתנים. אנו מתמקדים, כגוף עסקי, בפתרונות ושווקים שמספקים את הערך הגבוה ביותר לחברה ולקוחותיה. אנחנו מצרים על הפצת דיסאינפורמציה הנשענת על שמועות לא מבוססות באופן לא אחראי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות