אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גזית גלוב תקים פרויקט דירות במיאמי בעלות 150 מיליון דולר הדמיה: גזית הורייזן

בלעדי לכלכליסט

גזית גלוב תקים פרויקט דירות במיאמי בעלות 150 מיליון דולר

גודלו של הפרויקט צפוי להיות כ-35 אלף מ"ר והתחזית להשלמתו ברבעון השני של 2023; ההכנסה נטו מדמי שכירות הצפויה מהפרויקט היא 8.2 מיליון דולר בשנה; חיים כצמן, המנכ"ל ובעל השליטה בגזית גלוב: "צעד נוסף במימוש האסטרטגיה שלנו להשביח נכסים"

03.12.2019, 10:54 | אורי גלאור
גזית הורייזן, חברה בת של גזית גלוב הפועלת בארצות הברית, תקים פרויקט חדש במרכז העיר מיאמי. גולת הכותרת של הפרויקט היא מיקרו דירות המיועדות להשכרה לצעירים, עם שירותים ומתקנים נלווים המותאמים לדיירים. בנוסף, הפרויקט יכלול מספר קומות מסחריות ומשרדים וייבנה כמגדל בן 48 קומות על נכסים שבבעלותה של החברה, מול מרכז קניות גדול במיאמי.

קראו עוד בכלכליסט

גודלו של הפרויקט צפוי להיות כ-35 אלף מ"ר, עלותו המשוערת כ-150 מיליון דולר והשלמתו צפויה ברבעון השני של 2023. את השטח הנוכחי, שגודלו כ-2,000 מ"ר, רכשה גזית בשנת 2017 תמורת 29.5 מיליון דולר. ה-NOI (הכנסה נטו מדמי שכירות) השנתי המוערך הצפוי מהפרויקט הוא 8.2 מיליון דולר (28 מיליון שקל).

הדמיית פרויקט המגורים במיאמי, הדמיה: גזית הורייזן הדמיית פרויקט המגורים במיאמי | הדמיה: גזית הורייזן הדמיית פרויקט המגורים במיאמי, הדמיה: גזית הורייזן

חיים כצמן, המנכ"ל ובעל השליטה בגזית גלוב, אמר בשיחה לכלכליסט: "מדובר בנכס במיאמי לשימוש מעורב אמיתי המביא לידי ביטוי את האסטרטגיה בה אנו נוקטים לאחרונה: לחיות, לעבוד ולשחק. זהו צעד נוסף במימוש האסטרטגיה שלנו להשביח נכסים. מדובר על פרויקט בהשקעה של למעלה מחצי מיליארד שקל שצפוי לייצר NOI שנתי בגובה של 28 מיליון שקל. במקביל, גזית הורייזן נמצאת בשלבים שונים של בחינה, מו"מ ו-Due Diligence לגבי חמישה נכסים בהיקף של כ-700 מיליון דולר במיקומים סופר אורבאניים עם שימושים שונים - Retail ועליו מגורים להשכרה, High street Retail ועליו קומות משרדים וקומפלקס מגורים. כמובן שאין וודאות שכל המו"מ יבשילו או אפילו חלקם, אבל אנחנו מאד פעילים בצפון אמריקה ובטוחים שנצליח לעבור את קצב הרכישות השנתי שהצבנו של כ-200 עד 300 מיליון דולר בשנה״.

זהו הפרויקט השני עליו מודיעה גזית גלוב בתחום המגורים: סיטיקון, החברה הבת של גזית גלוב (48.6%) הפעילה בשוק הנדל"ן המסחרי בסקנדינביה, הודיעה לאחרונה כי תקים מרכז קניות ומגורים בהלסינקי, פינלנד, על שטח של 44 אלף מ"ר. הפרויקט Lippulaiva יכלול 80 חנויות ונותני שירותים, והחברה צופה כי יאוכלס באביב 2022 ויבקרו בו 8 מיליון לקוחות בשנה. מסביב לנכס ייבנו שמונה רחובות של בנייני מגורים, שיכללו 500 דירות על שטח של כ-31 אלף מ"ר והבנייה תושלם בין 2022 ל-2024. ההשקעה הכוללת בהקמת מרכז הקניות ו-500 הדירות נאמדת בכ-170 מיליון יורו. התמורה ממכירת הדירות מוערכת ב-155-186 מיליון יורו.

גזית גלוב היא חברת נדל"ן גלובלית העוסקת ברכישה, השבחה, פיתוח וניהול של נדל"ן מניב או המיועד להנבה לשימושים מעורבים לרבות מסחר, תעסוקה ומגורים באזורים אורבאניים צפופי אוכלוסין בערים המרכזיות. גזית גלוב נסחרת בבורסה בתל אביב ונכללת במדד ת"א 35. הקבוצה מחזיקה ומנהלת 101 נכסים המשתרעים על שטח בנוי להשכרה של כ- 2.4 מיליון מ"ר בשווי של כ-37 מיליארד שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות