אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גם זו דרך להרגיע נוסע משתולל

נוסע שיכור בטיסה פנימית ברוסיה התפרע וניסה לפרוץ לתא הטייס תוך שהוא מטיח קללות לכל עבר. הצוות נאלץ לרתק אותו לכיסא באמצעות שכבות רבות של נייר דבק והוא נעצר עם הנחיתה

18.12.2019, 21:54 | שירות כלכליסט

נוסע שיכור בטיסה ברוסיה אילץ את הצוות לרתק אותו לכיסא, אחרי שניסה לפרוץ לתוך תא הטייס.

קראו עוד בכלכליסט

הנוסע בשנות החמישים לחייו, טס בטיסה פנימית של חברת S7 ממינרלנייה וודי (Mineralnye Vody) לנובוסיבירסק כשנעשה אגרסיבי, והחל לצעוק לעבר הנוסעים והצוות ולגדפם, כך על פי משרד הפנים הרוסי. הצוות נאלץ לרסן את האיש והוא נקשר לכיסא באמצעות נייר דבק.

הנוסע שהשתולל קשור , צילום: משרד הפנים, רוסיה הנוסע שהשתולל קשור | צילום: משרד הפנים, רוסיה הנוסע שהשתולל קשור , צילום: משרד הפנים, רוסיה

סרטון שצולם על הטיסה מראה את הנוסע צועק בעודו קשור למושב המטוס באמצעות מספר שכבות של נייר דבק. צוות המטוס יצר קשר עם שדה התעופה של נובוסיבירסק וביקש שכוחות משטרה ימתינו למטוס כשינחת.

"במהלך הטיסה הלך והתברר שהאיש שיכור", נמסר ממשרד הפנים. "בעודו משתמש בשפה גסה כלפי הדיילות והנוסעים האחרים, הוא הגיב בתוקפנות לפניותיהם של צוות המטוס וניסה לפרוץ לתא הטייס. לכן, נאלץ הצוות לקשור אותו לכיסא".

האיש נעצר והוגש נגדו כתב אישום בעוון "הפרה בוטה של הסדר הציבורי" במהלך הטיסה. על פי משרד הפנים, האיש המשיך "להתנגד" גם כשכבר נמצא בחסות המשטרה, וקילל את השוטרים.

בחודש אפריל, צוות מטוס של חברת וירג'ין אטלנטיק נאלץ לרתק במשך 6 שעות אישה שניסתה לתקוף שלושה נוסעים אחרים, כולל ילד בן שמונה. לואיס דיקסון (50) מוויילס השתכרה והחלה להפריע במהלך הטיסה ממיאמי להית'רו, ובין היתר הטיחה בקבוק מים מלא בראשו של הילד. היא גם ניסתה לתקוף נוסעים נוספים, ובעקבות זאת נאזקה למשך שאר הטיסה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות