אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אדגר פותחת סניף ראשון בישראל לרשת חללי העבודה המשותפים שלה צילום: אסף פינצ'וק

אדגר פותחת סניף ראשון בישראל לרשת חללי העבודה המשותפים שלה

חברת Brain Embassy הפולנית שבבעלות אדגר הודיעה על הקמת סניף ראשון בישראל - במגדל אדגר 360 ברחוב השלושה בתל אביב; הסניף ישתרע על ארבע קומות בשטח 4,000 מ"ר; עד סוף השנה מתכננת החברה לפתוח סניף נוסף בראש העין

13.01.2020, 12:59 | אורי גלאור

תחום חללי העבודה המשותפים הישראלי מקבל חיזוק: רשת מתחמי העבודה הבינלאומית Brain Embassy פותחת סניף ראשון בישראל, בבניין C במגדל אדגר 360 ברחוב השלושה בתל אביב. המגדל נמצא בבעלות חברת הנדל"ן המניב הציבורית אדגר, שהיא גם החברה האם של Brain Embassy.

קראו עוד בכלכליסט

הסניף שהוקם בהשקעה של כ-20 מיליון שקל משתרע על שטח של כ-4,000 מ"ר על פני ארבע קומות. הוא יכלול כ-450 עמדות עבודה ובנוסף יציע ללקוחותיו מרחב עבודה פתוח, טרקלין, חדרי ישיבות, משרדים, מטבח ומתחם אירועים. אחד הלקוחות הגדולים במתחם צפוי להיות מרכז החדשנות של פורד העולמית.

מגדל אדגר 360, צילום: אסף פינצ מגדל אדגר 360 | צילום: אסף פינצ'וק מגדל אדגר 360, צילום: אסף פינצ

Brain Embassy החלה את פעילותה בפולין בשנת 2016, היא מנהלת כיום מתחמי עבודה בפולין בשטח של 20 אלף מ"ר, וצפויה לפתוח בקרוב סניף גם בבלגיה.

עוד מתכננת החברה להקים עד סוף השנה סניף ישראלי נוסף של חללי עבודה משותפים, על שטח של עד 2,500 מ"ר בנכס של אדגר בראש העין.

אורן גוזלן, מנהל פעילות Brain Embassy בישראל אמר "ללקוחות שלנו יש אפשרות מעבר חופשי בין המרחבים והמסלולים השונים בכל שלב ובהתחייבות חודשית בלבד, לפי הצרכים המשתנים שלהם. המתחמים שלנו יכללו חדרי כושר וחדרי שרתים מתוך אמונה שאנו צריכים לספק ללקוחותינו מגוון פתרונות".

ניר קלנר, מנהל הפעילות הגלובלית של מתחמי העבודה המשותפים בחברת אדגר אמר כי "על פי מחקרים, מתחמי העבודה תופסים היום רק 1.5% משטחי הנדל"ן המניב למשרדים. אנו מאמינים שזו רק ההתחלה והקונספט צפוי להתרחב ולצמוח בשנים הקרובות לכ-25% בארץ ובעולם.

חברת אדגר השקעות המנוהלת על ידי רועי גדיש היא זרוע ההשקעות בנדל"ן של קבוצת צור שמיר ונסחרת בבורסת תל אביב בשווי של 1.26 מיליארד שקל. החברה מחזיקה בנכסים בשטח כולל של כ-370 אלף מ"ר ובשווי כולל של כ-4 מיליארד שקל, ופועלת מעת לעת בפעילות ייזום, בדרך של השבחת נכסים קיימים והקמת בנייני משרדים חדשים להשכרה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות