אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכיר בוודאפון מצטרף לקלטורה הישראלית צילום: ליסה בנט

בכיר בוודאפון מצטרף לקלטורה הישראלית

נונו סאנצ'ס כיהן בשורה של תפקידים בכירים בענקית הטלקום כמו גם כמנהל של פורטוגל טלקום. סאנצ'ס יוביל את החטיבה העסקית העולמית ממשרדי קלטורה בלונדון

14.01.2020, 16:13 | מאיר אורבך

נונו סאנצ'ס מונה למנהל החטיבה העסקית של מדיה וטלקום בחברת ההייטק הישראלית קלטורה, המפתחת טכנולוגיות וידאו. סאנצ'ס הוא בעל ניסיון של 15 שנים כמנהל בתחומי התקשורת והטלוויזיה ושימש מנהל פיתוח גלובלי בענקית התקשורת העולמית וודאפון ומנהל פורטוגל טלקום.

קראו עוד בכלכליסט

הוא היה ממובילי הכנסת הטלוויזיה בתשלום לאירופה עם התאמה אישית של תכנים לצרכנים,טלויזיה זמינה בכל מקום עם שילוב ערוצי וידיאו במכשירים שונים וטכנולוגיות ענן. הוא בעל תואר שני במינהל עסקים באוניברסיטת הרווארד. סאנצ'ס יוביל את החטיבה העסקית העולמית ממשרדי קלטורה בלונדון.

רון יקותיאל, מנכ"ל, יו"ר ומייסד משותף בקלטורה רון יקותיאל, מנכ"ל, יו"ר ומייסד משותף בקלטורה רון יקותיאל, מנכ"ל, יו"ר ומייסד משותף בקלטורה

לדברי רון יקותיאל, ממייסדי ומנכ"ל קלטורה, לחברה ניסיון מוצלח של עבודה לאורך שנים מול סאנצ'ס במסגרת שיתוף הפעולה העולמי עם וודאפון: "נונו התרשם מהיכולות והטכנולוגיה של קלטורה בתחום טלוויזיית העתיד והחליט להצטרף להצלחה. הוא מביא עימו הבנה עמוקה של צרכי הצופים ויכולת לתרגם זאת למוצרים חדשניים עם נחישות, יכולת ביצוע ומנהיגות. הניסיון והכישורים של סאנצ'ס ישמשו את קלטורה בשיפור המוצרים והשירותים וחווית הצפיה והתאמה מירבית לצרכן הסופי."

קלטורה היא מהחברות הגדולות בעולם בתחום של ניהול וידאו בארגונים, אוניברסיטאות ומוסדות חינוכיים. היא מעסיקה 500 עובדים במשרדים בישראל, ארה"ב, אירופה וסינגפור ונמצאת בשלבי קליטה של עשרות עובדים חדשים בתפקידי פיתוח. החברה גייסה עד היום מעל 160 מיליון דולר ממשקיעים בהם גולדמן סאקס, נוקיה, SAP, אינטל, ומיטסוי. קלטורה מספקת שירותים לחברות מדיה במדינות רבות ושותפה בין השאר בהקמת שירות הטלויזיה הגדול ביותר בהודו. בפלטפורמת הטלויזיה של קלטורה צופים באופן קבוע 50 מיליון לקוחות פעילים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות