אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טיוטת הסדר: מאסר של 16 חודש לציפי רפאלי, 9 חודשי עבודות שירות לבר צילום: עמית שעל

טיוטת הסדר: מאסר של 16 חודש לציפי רפאלי, 9 חודשי עבודות שירות לבר

במסגרת המו"מ להסדר כולל שיסיים את ההליכים המשפטיים נגדן על התחמקות מתשלום מס, ישלמו האם והבת קנס פלילי של כ-5 מיליון שקלים. כמו כן, הן ימשכו את הערעור שהגישו לעליון בהליך השומה האזרחי, שבמסגרתו נדרשה רפאלי לשלם 8 מיליון שקלים מס. סכום זה ישולם למדינה

10.02.2020, 22:08 | תומר גנון

התקדמות בין הפרקליטות לדוגמנית בר רפאלי ואמה ציפי במו"מ להסדר שיכלול את סיום ההליכים הפליליים והאזרחיים שנפתחו נגדן ברשות המסים.

קראו עוד בכלכליסט

על פי טיוטה שהוחלפה בין הצדדים, כך נודע, האם תרצה עונש מאסר בפועל של שנה וארבעה חודשים, ועל הבת יוטל עונש של תשעה חודשי עבודות שירות. בנוסף, ישלמו השתיים קנס פלילי של כחמישה מיליון שקלים.  

בר וציפי רפאלי, צילום: אמיר מאירי בר וציפי רפאלי | צילום: אמיר מאירי בר וציפי רפאלי, צילום: אמיר מאירי
במקביל, האם ובתה ימשכו את הערעור שהגישו על פסק הדין של בית המשפט המחוזי מרכז בלוד שקבע כי מרכז חייה של רפאלי הבת בשנים 2009-2010 היה בישראל, כך שהיא תחויב במס על הכנסות בהיקף של 16 מיליון שקל שצברה מעבודתה בחו"ל באותן שנים. ביולי האחרון הגישה רפאלי ערעור לבית המשפט העליון על ההחלטה, שבמסגרתה נדרשה לשלם 8 מיליון שקלים מס. סכום זה ישולם למדינה.

התיק הפלילי נגד רפאלי ואמה הוא אחד מתיקי החקירה הגדולים של מס הכנסה בשנים האחרונות. הוא הבשיל לפני כשנה לטיוטת כתב אישום נגד רפאלי על התחמקות במזיד ובמרמה, בסיוע אמה ציפי ואביה רפי, מתשלום מס על הכנסות בהיקף של לפחות 32 מיליון שקל בשנים 2007-2014.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות