אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה גייסה 123 מיליון שקל בהנפקת מניות בהנחה של 3%

אלקטרה גייסה 123 מיליון שקל בהנפקת מניות בהנחה של 3%

חברת התשתיות והדיירת החדשה במדד המוביל הנפיקה 73 אלף מניות למשקיעים - סה"כ 2% ממניותיה; איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה: "האתגר המרכזי העומד בפנינו בשנה הקרובה הוא לאמץ מתווה פעילות של חברה גלובלית עם רגל אחת חזקה בישראל ורגל שנייה שנבנית במקביל בחו"ל לשנים קדימה"

11.02.2020, 16:13 | גולן חזני
חברת אלקטרה המנוהלת ע"י איתמר דויטשר גייסה אתמול (ב') 123 מיליון שקל בהנפקת מניות: החברה הנפיקה 73 אלף מניות למשקיעים –  סה"כ 2% ממניותיה ובהנחה של 3% על מחיר השוק, קרי ב-1688 שקל.

קראו עוד בכלכליסט

אלקטרה היא זרוע התשתיות והבניה של אלקו אחזקות שבשליטת מייק ודני זלקינד ושוויה עומד כיום על 6.3 מיליארד שקל, שווי השיא שלה לאחר זינוק של 180% בשלוש שנים.

איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה

ביום ראשון פתחה הנהלת החברה את המסחר בבורסה בתל אביב עם כניסתה למדד ת"א 35. זאת, בעת שחברת פז ומניית אופקו יצאו מהמדד המוביל של הבורסה.

החברה הונפקה ב-1971 ופועלת בארה"ב, אירופה ואפריקה בתחום התשתיות, זכיינות ונדל"ן יזמי, והרוויחה 188 מיליון שקל בתשעה החודשים הראשונים של 2019.

איתמר דויטשר,מנכ"ל אלקטרה, עם חברי ההנהלה בבורסת ת"א עם כניסת המניה למדד ת"א 35, צילום: עומר מסינגר איתמר דויטשר,מנכ"ל אלקטרה, עם חברי ההנהלה בבורסת ת"א עם כניסת המניה למדד ת"א 35 | צילום: עומר מסינגר איתמר דויטשר,מנכ"ל אלקטרה, עם חברי ההנהלה בבורסת ת"א עם כניסת המניה למדד ת"א 35, צילום: עומר מסינגר

דויטשר אמר בטקס ביום ראשון בבורסה כי "כניסתה של החברה למדד היוקרתי של הבורסה, מדד ת"א 35, הינה פועל יוצא של הצמיחה העקבית שנרשמה בהיקפי הפעילות של הקבוצה בשנים האחרונות, לצד האמון שרוחש שוק ההון בהנהלת החברה, בהצלחת האסטרטגיה העסקית שלה לאורך השנים, ובפעילותה. האסטרטגיה של אלקטרה, שבסיסה מעגל רחב של שירותים מקצועיים לענף הנדל״ן והתשתיות, היא שמאפשרת לנו להמשיך להתמודד עם אתגרים גדולים ומשמעותיים במשק הישראלי והגלובאלי, ולהביא לידי ביטוי את יכולותיהן של כלל החברות בקבוצה".

עוד הוסיף דויטשר כי "אנו נמצאים בעיצומו של מהלך להמשך הרחבת הפעילות בישראל בכלל והפעילות הבינלאומית בפרט. האתגר המרכזי העומד בפנינו בשנה הקרובה הוא לאמץ מתווה פעילות של חברה גלובלית עם רגל אחת חזקה בישראל ורגל שנייה שנבנית במקביל בחו"ל לשנים קדימה – כל זאת תוך יישום דרכי הניהול, השליטה והבקרה המיטביים שבנינו בהצלחה בעשור האחרון".

תגיות