אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבית היקר ביותר בלונדון מוצע למכירה; שלכם ב-97 מיליון דולר צילום: Sotheby's International Realty

הבית היקר ביותר בלונדון מוצע למכירה; שלכם ב-97 מיליון דולר

הבית ממוקם בסנט ג'ון ווד, אחת השכונות היוקרתיות של הבירה הבריטית; הוא כולל 10 חדרי שינה ועוד שלל פינוקים. צפו בתמונות

05.03.2020, 21:59 | שירות לככליסט

בית חדש ויוקרתי נכנס בימים האחרונים לשוק הנדל"ן של לונדון: אחוזה המיועדת למגורים במחיר של 75 מיליון פאונד (97 מיליון דולר) מוצעת למכירה.

קראו עוד בכלכליסט

המחיר המבוקש מציב את הנכס כבית המגורים היקר ביותר בלונדון נכון לעכשיו - כך אישרה סוכנות הנכסים הבינ"ל מבית סותב'יס, המייצגת את המוכר. בסות'בי'ס סירבו לחשוף מיהו המוכר.

הנכס ממוקם בשכונה היוקרתית סנט ג'ון ווד שבמערב לונדון. הוא כולל 10 חדרי שינה, ספא, סאונה, חמאם, וכן קולנוע עם 12 מושבים, שני מרתפי יין, בריכה וחדר משחקים. לטובת מכוניתו של הבעלים "מציע" הבית חניה תת קרקעית, אליה יורדים במעלית מיוחדת בחצר.

הבתי ב-St. John הבתי ב-St. John's Wood בלונדון | צילום: Sotheby's International Realty הבתי ב-St. John

הנכס כולל כניסה כולל מבואת כניסה בגובה 2 קומות, שבקצהה גרם מדרגות. בקומת הקרקע חדר משפחה ואירוח מרווח, לצד חדר אוכל. בבית שני מטבחים מצויידים, האחד מפואר במיוחד והוא לשימוש המשפחה, והשני מיועד לצוות הטבחים.

סלון באחוזה, צילום: Sotheby סלון באחוזה | צילום: Sotheby's International Realty סלון באחוזה, צילום: Sotheby

גם אם הבית יימכר במחיר המבוקש, לא יהיה זה הבית היקר ביותר שנמכר אי פעם בבריטניה, שכן היו בעבר נכסים יקרים ממנו. השיא הנוכחי הוא של אחוזה במחוז אוקסופרשייר (Oxfordshire) שנמכרה ב-2011 תמורת 140 מיליון פאונד (183 מיליון דולר). את הנתונים הציגה סוכנות Mansion Global.

בשנת 2019 רכשה קרן הגידור של המיליארד קן גריפין (Ken Griffin) בית מגורים בלונדון תמורת 122 מיליון דולר, המחיר הגבוה ביותר שנרשם לבית בלונדון מאז 2008.

גרם המדרגות, צילום: Sotheby גרם המדרגות | צילום: Sotheby's International Realty גרם המדרגות, צילום: Sotheby

בריכת השחיה, צילום: Sotheby בריכת השחיה | צילום: Sotheby's International Realty בריכת השחיה, צילום: Sotheby

אחד מחדרי האמבטיה, צילום: Sotheby אחד מחדרי האמבטיה | צילום: Sotheby's International Realty אחד מחדרי האמבטיה, צילום: Sotheby

אחד מעשרת חדרי השינה, צילום: Sotheby אחד מעשרת חדרי השינה | צילום: Sotheby's International Realty אחד מעשרת חדרי השינה, צילום: Sotheby

זה המתקן להורדת מכוניות לחניון התת-קרקעי ולהעלאתן  למפלס החצר, צילום: Sotheby זה המתקן להורדת מכוניות לחניון התת-קרקעי ולהעלאתן למפלס החצר | צילום: Sotheby's International Realty זה המתקן להורדת מכוניות לחניון התת-קרקעי ולהעלאתן  למפלס החצר, צילום: Sotheby

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות