אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלאנוקס נכנסת לתחום הבינה המלאכותית ברשת - רוכשת את טיטאן האירית צילום: דור מנואל

מלאנוקס נכנסת לתחום הבינה המלאכותית ברשת - רוכשת את טיטאן האירית

סכום העסקה טרם פורסם; איל וולדמן, מנכ"ל מלאנוקס: "עם הרכישה הזו, השקעות המחקר והפיתוח שלנו מסתכמות עד כה ביותר מ-1.2 מיליארד דולר"; הרכישה עומדת בצל העיכוב באישור רכישת מלאנוקס על ידי אנבידיה

03.03.2020, 12:09 | מאיר אורבך

חברת מלאנוקס הישראלית לא מחכה לחברת אנבידיה ורוכשת את חברת Titan IC האירית המפתחת טכנולוגיות לבינה ברשת. סכום הרכישה לא פורסם. על פי מאגר קראנץ בייס, החברה האירית גייסה עד היום 850 אלף פאונד.

קראו עוד בכלכליסט

חברת Titan IC מפתחת כאמור טכנולוגיות לבינה ברשת (network intelligence - NI) וטכנולוגיית אבטחה להאצת חיפוש וניתוח נתוני עתק במגוון רחב של יישומים במרכזי נתונים ברחבי העולם.

איל וולדמן, מנכ"ל מלאנוקס, צילום: דור מנואל איל וולדמן, מנכ"ל מלאנוקס | צילום: דור מנואל איל וולדמן, מנכ"ל מלאנוקס, צילום: דור מנואל

ממלאנוקס נמסר שהרכישה תעצים את יכולות הבינה ברשת של החברה. הצוות של Titan IC בבלפסט, צפון אירלנד, יהפוך למרכז המחקר והפיתוח המתקדם של בינה ברשת עבור מלאנוקס. בחברה הנרכשת מועסקים 30 עובדים.

"בינה ברשת היא טכנולוגיה חשובה כשהיא משולבת עם פורטפוליו מוצרי הקישוריות המובילים שלנו: מתגים, כרטיסי רשת חכמים ו-”IPUs אמר איל וולדמן, נשיא ומנכ"ל מלאנוקס טכנולוגיות. "הלקוחות שלנו ייהנו מיכולות הניתוח העמוק והאבטחה המשופרים שייוצרו על ידי שילוב מוצרי האית'רנט והאינפיניבנד הטובים ביותר ומטכנולוגיות בדיקת חבילות נתונים עמוקה וניתוח נתונים המובילה בעולם שלTitan IC. עם הרכישה הזו, השקעות המחקר ופיתוח שלנו מסתכמות עד כה ביותר מ-1.2 מיליארד דולר ומעל ל-53 מיליון דולר שהושקעו בחברות סטארט-אפ בכדי לקדם את אסטרטגיית הרשת החכמה שלנו", הוסיף.

"אנו שמחים להיות חלק ממלאנוקס ויחדיו נאיץ את קצב החדשנות ונקדם את הבינה ברשת לרמות חדשות של ביצועים ותובנות", אמר נואל מק'קנה, מנכ"ל Titan IC. עוד אמר כי "עבדנו עם מלאנוקס במשך שנים רבות כדי לשלב את מעבד הביטוי הרגולרי (Regular Expression Processor-RXP) בקו של BlueField יחידת ה-IPU המתקדמת שלהם. כעת, כחלק ממלאנוקס, נוכל להשיג יכולות חדשות לבינת סייבר, איתור והגנה מפני פריצות ויישומי ניתוח נתונים מתקדמים".

הרכישה עומדת בצל העיכוב באישור רכישת מלאנוקס על ידי אנבידיה - העסקה עצמה בוצעה בידיעתה. העיכוב וההצלחה של החברה הישראלית בשנה האחרונה מביאים אותה לבצע רכישות ולהמשיך בפעילות עסקית שוטפת. מלאנוקס נסחרת בניו יורק ואינה נסחרת בתל אביב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות