אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברק סורני מונה ליו"ר ועדת ההשקעות של קרנות המורים והגננות צילום: רמי זרנגר

ברק סורני מונה ליו"ר ועדת ההשקעות של קרנות המורים והגננות

דירקטוריון קרנות ההשתלמות למורים וגננות אישר את מינויו של מנכ"ל פסגות לשעבר; קרנות ההשתלמות למורים וגננות וקרנות ההשתלמות למורים תיכוניים, סמינרים ומפקחים, מנהלים 22 מיליארד שקל; התיק נוהל כולו על ידי פסגות, ולאחרונה הועבר שליש מהכסף לבית השקעות אחר; לא ברור מה יחליט סורני בנוגע להמשך ההתקשרות עם פסגות

25.03.2020, 12:16 | רחלי בינדמן
דירקטוריון קרנות ההשתלמות למורים וגננות אישר היום (ד') את מינויו של ברק סורני, מנכ"ל פסגות לשעבר, לתפקיד יו"ר ועדת ההשקעות של הקרנות.

המינוי שאושר פה אחד בדירקטוריון קיבל את האישורים הנדרשים מרשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון וייכנס לתוקפו עם סיום הקדנציה של יו"ר ועדת ההשקעות הנוכחי יורם מנחם.

קראו עוד בכלכליסט

קרנות ההשתלמות למורים וגננות וקרנות ההשתלמות למורים תיכוניים, סמינרים ומפקחים, מנהלים כ-22 מיליארד שקל. עד לאחרונה התיק כולו נוהל על ידי בית ההשקעות פסגות.

ברק סורני, צילום: עמית שעל ברק סורני | צילום: עמית שעל ברק סורני, צילום: עמית שעל

סורני כיהן עד לפני מספר חודשים כמנכ"ל בית ההשקעות פסגות עד שהוחלף על ידי ראובן קפלן. קודם לכן כיהן כמנכ"ל חברת ניהול התיקים של פסגות שניהלה את תיק ההשקעות של המורים והגננות.

לאחרונה קיבלה הנהלת הקרן החלטה להעביר כשליש מהכסף המנוהל לבית השקעות מתחרה, תוך תוכנית להעביר סכומי כסף נוספים בהמשך. לא ברור כעת מה ההחלטה שיקבל סורני בכל הקשור להמשך ההתקשרות עם פסגות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות