אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוה"ד נעה קלאו לוין ועידית הגלר מצטרפות למשרד גדעון פישר ושות' צילום: שאטרסטוק

עוה"ד נעה קלאו לוין ועידית הגלר מצטרפות למשרד גדעון פישר ושות'

קלאו לוין היא מומחית בתחום ההתחדשות העירונית, והיתה בשש השנים האחרונות שותפת נדל"ן והתחדשות עירונית במשרד עוה"ד גלעד שר ושות'; הגלר מתמחה בין היתר בניהול נכסים ומימושם, בעיקר בתחום המקרקעין

06.04.2020, 16:49 | ליטל דוברוביצקי

עו"ד נעה קלאו לוין, מומחית בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, מצטרפת למשרד גדעון פישר ושות' כשותפה בתחום הנדל"ן והתחדשות עירונית.

קלאו לוין היתה בשש השנים האחרונות שותפת נדל"ן והתחדשות עירונית במשרד עוה"ד גלעד שר ושות', אליו הצטרפה יחד עם המשרד שבראשו עמדה עד שנת 2014.

קראו עוד בכלכליסט

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

בין לקוחותיה של קלאו לוין במהלך השנים ניתן למנות את קבוצת החברות א. אפשטיין ובניו, וחברות קבלניות ויזמיות כדוגמת האחים עופר, קרן פייר, טל חיות חברה לבניין בע"מ ועוד. בתחום ההתחדשות העירונית מטפלת קלאו לוין בפרויקטים רבים, וביניהם ארבעת בנייני הרכבת בדרך השלום בתל אביב, שם קבוצת אורון עתידה להקים פרויקט פינוי בינוי משותף לארבעת הבניינים, המונים כיום 36 דירות כל אחד.

יחד עם עורכת דין קלאו לוין מצטרפת למשרד גדעון פישר גם עורכת הדין עידית הגלר, המתמחה בין היתר בניהול נכסים ומימושם – בעיקר בתחום המקרקעין, אך גם בתחום הציוד המכני הכבד וכן בליטיגציה בתחום הנדל"ן.

עו"ד דפנה פישר, שותפה מנהלת במשרד גדעון פישר ושות': "אני שמחה מאוד על הצטרפותה של עורכת הדין נעה קלאו לוין כשותפת נדל"ן והתחדשות עירונית, וכן על הצטרפותה לשורותינו של עוה"ד עידית הגלר. דווקא בזמנים אלה לקוחותינו מזהים הזדמנויות רבות בתחום המקרקעין והנדל"ן, ובהתאם אנו מרחיבים את פעילותנו גם בענפים אלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות