אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרידמן מוביל שינוי מבני בלאומי: בנק פפר יוכפף ישירות אליו צילומים: רון קדמי, שאול גולן

פרידמן מוביל שינוי מבני בלאומי: בנק פפר יוכפף ישירות אליו

ראש חטיבת הדאטה אילן בוגנים הודיע על פרישה מהבנק, ויסיים את כהונתו לאחר השלמת פיצול החטיבה, שהוקמה על ידי המנכ"לית הקודמת רקפת רוסק עמינח; המהלך מאותת על רצון של המנכ"ל חנן פרידמן לעמוד מאחורי פרויקט הדגל של רוסק עמינח, הבנק הדיגיטלי פפר

27.04.2020, 12:06 | רחלי בינדמן

בנק לאומי מדווח על שינוי ארגוני, בצל נגיף הקורונה והעובדה כי בבנק יש מנכ"ל יחסית חדש, חנן פרידמן, שטרם סיים לבנות את הכוורת הניהולית שלו. אילן בוגנים, המכהן כיום כחבר הנהלה וראש חטיבת הדאטה, הודיע על רצונו לפרוש מהבנק. בוגנים צפוי לסיים את כהונתו לאחר השלמת פיצול החטיבה במסגרת שינוי ארגוני שמוביל פרידמן.

קראו עוד בכלכליסט

בעקבות פרישתו של בוגנים, תפוצל פעילות חטיבת הדאטה שמלכתחילה הוקמה על ידי קודמתו של פרידמן, רקפת רוסק עמינח, כך שאגף הדיגיטל - יוכפף לחטיבת לאומי טכנולוגיות. אגף ה-CDO יוכפף לראש חטיבת ניהול סיכונים, מערך השיווק שאחראי גם על עולם מסעות הלקוח יוכפף לראש החטיבה העסקית, והבנק הדיגיטלי פפר יוכפף למטה המנכ"ל.

מימין: רקפת רוסק עמינח וחנן פרידמן, צילומים: כפיר סיון, אוראל כהן מימין: רקפת רוסק עמינח וחנן פרידמן | צילומים: כפיר סיון, אוראל כהן מימין: רקפת רוסק עמינח וחנן פרידמן, צילומים: כפיר סיון, אוראל כהן

השינוי הארגוני נועד לקדם יישום האסטרטגיה של הבנק - בכל הקשור לקפיצת מדרגה דיגיטלית של לאומי, לרבות באמצעות פפר, וקפיצת מדרגה ביכולות הדאטה והשימוש הפרואקטיבי ביכולות הדאטה.

המהלך מאותת על רצון המנכ"ל דווקא לעמוד מאחורי פרויקט הדגל של קודמתו בתפקיד, הבנק הדיגיטלי פפר, בניגוד להערכות במערכת הבנקאית שפרידמן מוריד רגל מהגז בכל הקשור לפפר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות