אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משה ממרוד מימש 3% ממניותיו בתדיראן תמורת 38 מיליון שקל צילום: סיון פרג'

משה ממרוד מימש 3% ממניותיו בתדיראן תמורת 38 מיליון שקל

לאחר המימוש נותרו בידיו של בעל השליטה 67% ממניות חברת מיזוג האוויר; הבת נופר ממרוד, המשמשת בתפקיד סמנכ"לית השיווק בקבוצת תדיראן, מימשה אף היא את מניותיה במחיר זהה למחיר בו בוצעה העסקה של אביה - לפי שווי של 164 שקל למניה; תדיראן רשמה ברבעון הראשון זינוק של 125% ברווח הנקי ל-17 מיליון שקל

02.06.2020, 19:06 | אורנה יפת
משה ממרוד, בעל השליטה ביצרנית ומשווקת מערכות מיזוג האוויר, תדיראן הולדינגס, מימש 3% ממניותיו, לפי שווי של 164 שקל למניה. תמורת המניות קיבל ממרוד כ-38 מיליון שקל. לאחר המימוש נותרו בידיו של ממרוד 67% ממניות החברה.

קראו עוד בכלכליסט

בתוך כך, גם הבת נופר ממרוד, המשמשת בתפקיד סמנכ"לית השיווק בקבוצת תדיראן, מימשה את מניותיה במחיר זהה למחיר בו בוצעה העסקה של אביה. ממרוד הבת מימשה מניות בשווי 1.5 מיליון שקל ולאחר המימוש אינה מחזיקה במניות החברה.

משה ממרוד, בעל השליטה בתדיראן, צילום: סיון פרג משה ממרוד, בעל השליטה בתדיראן | צילום: סיון פרג' משה ממרוד, בעל השליטה בתדיראן, צילום: סיון פרג

מניית תדיראן עלתה בסוף יום המסחר ב-3% ומשקפת לתדיראן שווי שוק של 1.4 מיליארד שקל. יבואנית מוצרי מערכות מיזוג האוויר סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם מכירות שיא של מזגנים שהתבטאו בעלייה של 6.4% בהכנסות ל-183.8 מיליון שקל. הרווח הנקי זינק ב-125% ל-17 מיליון שקל.

לפני שלושה ימים דיווחה החברה כי היא מנהלת משא ומתן מתקדם לרכישת 75% מחברה אירופאית העוסקת בהפצת מערכות מיזוג אוויר, בתמורה ל-80 מיליון שקל.

זאת, כחלק מהאסטרטגיה ויעדים שהציבה החברה להרחיב את הפעילות בשווקים בינלאומיים עם התמקדות במרכז ומזרח אירופה.

תגיות