אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סופית: פעילות הרכבת תתחדש ביום שני הקרוב צילום: רכבת ישראל

סופית: פעילות הרכבת תתחדש ביום שני הקרוב

שר הבריאות יולי אדלשטיין ושרת התחבורה מירי רגב החליטו על החזרת פעילות רכבת ישראל בשבוע הבא. רגב ״הציבור מייחל לחזרת הרכבת שהפעלתה תסיר את הלחץ על מערכות האוטובוסים ותאפשר נגישות תחבורתית לאזרחים"

04.06.2020, 11:36 | ליאור גוטמן

שרת התחבורה מירי רגב הגיעה לסיכום עם שר הבריאות יולי אדלשטיין לפיו הרכבת תחזור לפעילות ביום שני הקרוב, 8 ביוני. לפי רכבת ישראל כל קווי הרכבת צפויים לחזור פרט לקו רעננה-תל אביב והקו הישן לירושלים מבית שמש. כל הנוסעים יחוייבו בחבישת מסכות, בדיקת חום והימנעות מהצטופפות על הרציפים ובכניסות אליהם. 

קראו עוד בכלכליסט

רכבת ישראל ריקה בימי הקורונה ולפני ההשבתה המלאה, צילום: עופר צור רכבת ישראל ריקה בימי הקורונה ולפני ההשבתה המלאה | צילום: עופר צור רכבת ישראל ריקה בימי הקורונה ולפני ההשבתה המלאה, צילום: עופר צור

כזכור הרכבת הייתה אמורה לחזור כבר שלוש פעמים לפעילית וכל פעם הפתיחה נדחתה מחשש להדבקות נגיף הקורונה.

לטענת רגב ״הציבור מייחל ומצפה לחזרת הרכבת שהפעלתה תסיר את הלחץ על מערכות האוטובוסים ותאפשר נגישות תחבורתית לאזרחי ישראל". לדבריה החזרה לפעילות תחייב מעקב על הציבור ושמירה על הכללים, תוך הקפדה על הריחוק החברתי, חבישת מסכות ומניעת כניסת נוסעים עם חום למתחם התחנות.

שלשום הגיעה שרת התחבורה למרכז השליטה של רכבת ישראל על מנת להנחות את הנהלת הרכבת להיערך להפעלה מלאה ביום שני ולוודא שהנהלת הרכבת פועלת על פי הנחיות משרד הבריאות. על ציבור נוסעי הרכבת לעקוב אחר הפרסומים בכלי התקשורת ובאתר הרכבת, כדי ללמוד על לוחות הזמנים העדכניים של קווי הרכבת.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות