אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה תנהל מערכות ושירותים עבור רפאל תמורת 650 מיליון שקל

אלקטרה תנהל מערכות ושירותים עבור רפאל תמורת 650 מיליון שקל

הקבוצה שמנהל איתמר דויטשר זכתה בחוזה לניהול המערכות האלקטרו מגנטיות בנכסים של חברת התעשיות הביטחוניות; ההסכם נחתם לשנתיים עם אופציות להארכה עד שש שנים נוספות, ובמסגרתו תעסיק אלקטרה כ-300 עובדים

04.06.2020, 12:46 | שלומית צור

קבוצת אלקטרה בע"מ, בניהולו של איתמר דויטשר, הודיעה היום (ה') על זכייתה בהסכם אסטרטגי שתבצע עבור חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות, בהיקף כולל של כ-650 מיליון שקל. מדובר בחוזה ניהול אחזקה ושירות מתכלל, של כלל מתקני רפאל בישראל למשך תקופה של שנתיים עם אופציות להארכה של עד שש שנים נוספות.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט, שיבוצע על ידי החברה הבת אלקטרה FM, יכלול ניהול כלל המערכות האלקטרו-מכאניות והשירותים של מתקני רפאל. לרבות אחזקה, מיזוג אוויר, חשמל, מערכות בקרה ומבנה, ניקיון, הדברה וגינון בניהול מרכזי שיופקד בידי חברה ייעודית שתוקם עבור הפרויקט. חברה זו תעסיק כ-300 עובדים. הפרויקט נחשב לאחד מפרוייקטי ה-Facility Management הגדולים ביותר שהוקמו עד כה בישראל.

איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה

דויטשר אמר כי "אנו גאים על זכייתנו בפרויקט אסטרטגי חשוב זה, ומודים על הבעת האמון מצד רפאל. לאלקטרה ידע טכנולוגי עשיר וניסיון רב שנים בניהול פרויקטים מורכבים ומאתגרים בתחום ה-Facility Management, ואנו מאמינים שגם פרויקט ייחודי זה יאפשר לנו להביא לידי ביטוי את כלל יכולות ומיומנויות הקבוצה ברמת הביצוע והאיכות הגבוהים ביותר".

סמנכ"ל התפעול ברפאל, יואב וקסלר, בירך על חתימת החוזה ואמר כי "חברת אלקטרה זכתה בחוזה לאחר תהליך מכרזי, ועמדה בהצלחה בכל הקריטריונים. חוזה האחזקה האחוד שנחתם, הוא מהגדולים והמתקדמים במשק, בבסיסו פלטפורמה תפעולית שממצבת את אחזקת התשתית ברפאל ברמה מתקדמת. רפאל רואה בספקיה שותפים מלאים להצלחתה, ואנו מצפים לתחילת העבודה המשותפת עם אלקטרה".

בחודש מאי פרסמה אלקטרה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון לשנת 2020. הכנסות הקבוצה ברבעון עלו בכ-13.8% לכ-1.88 מיליארד שקל, והרווח הנקי הרבעוני הסתכם בכ-40.5 מיליון שקל. צבר העבודות של אלקטרה, נכון ליום 31 למרץ 2020, הסתכם בכ-14.5 מיליארד שקל.

תגיות