אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאות בעלי מניות באגד מבקשים לבטל את פסק הבורר של נצבא צילום: נמרוד גליקמן

מאות בעלי מניות באגד מבקשים לבטל את פסק הבורר של נצבא

נצבא בתגובה: "מדובר בתביעה על סך כמיליארד שקל שהבורר דחה לאחר שמיעת עדויות רבות במשך שנים. משדחה את תביעתם הם מנסים כעת להכפיש את שמו"

17.06.2020, 16:54 | ליטל דוברוביצקי

1,103 בעלי מניות בחברת אגד הגישו היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לבטל פסק בוררות אשר דחה את מרבית תביעתם, לתמורה כספית נוספת מקבוצת קובי מימון. זאת, בעקבות מכירת נצבא שהיוותה את חברת הנדל"ן של אגד לקבוצת מימון בשנת 2006.

קראו עוד בכלכליסט

קובי מימון, צילום: אוראל כהן קובי מימון | צילום: אוראל כהן קובי מימון, צילום: אוראל כהן

בעלי מניות אגד טענו שהם זכאים למיליארד שקל נוספים תמורת מניותיהם, אולם תביעתם נדחתה בבוררות. למעשה, חברי אגד טענו כי כתוצאה ממכירת נכסי נצבא נוצרה יתרת זכות עודפת ולכן מגיעה להם תוספת תמורה. המבקשים מציינים באמצעות עו"ד צחי הורוביץ כי פסק הבורר ניתן בפברואר 2020 על ידי השופט בדימוס ד"ר עמירם בנימיני ולטענת המבקשים "הבורר החליט לבוא עם המבקשים חשבון ולנקום בהם נקמה עקב הגשתה לבית המשפט של בקשתם בשנת 2017 להעבירו מתפקידו". עוד נטען כי הבורר פירש לא נכון את העובדות.

נצבא מסרה היום בתגובה כי "מדובר בתביעה על סך כמיליארד שקל שהבורר, ד"ר עמירם בנימיני, שופט מחוזי בדימוס, דחה לאחר שמיעת עדויות רבות במשך שנים. משדחה את תביעתם של התובעים לגופו של עניין, הם מנסים כעת להכפיש את שמו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות