אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
OneView גייסה 3.5 מיליון דולר ממדיה טק הטיוואנית צילום: Public Relations

OneView גייסה 3.5 מיליון דולר ממדיה טק הטיוואנית

חברת הסטארט-אפ הישראלית, המפתחת סימולטור לניתוח צילומי לוויין וצילומים אוויריים, בסבב גיוס ראשון. המימון שהתקבל יאפשר לה להאיץ את פיתוח המוצר ולטפח שותפויות עם חברות מובילות בתחום

22.06.2020, 09:50 | מאיר אורבך
חברת הסטארט-אפ הישראלית OneView גייסה $3.5 מיליון בסבב גיוס ראשוני. החברה מפתחת סימולטור לניתוח של צילומי לוויין וצילומים אוויריים. קרן הון הסיכון הישראלית TPY Capital הובילה את הסבב, ועל המשקיעים נמנים RDC (חברה בבעלות משותפת של אלרון ורפאל), יצרנית השבבים הטיוואנית MediaTek ומודי רוזן. המימון שהתקבל יאפשר לחברה להאיץ את פיתוח המוצר ולטפח שותפויות עם חברות מובילות בתחום, ביניהן חברות לוויין וארגונים המספקים שירותי מודיעין עסקי המבוסס על ניתוח תמונות אוויריות. החברה מעסיקה 15 עובדים בתל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

"יש היום כמות אדירה של צילומי לוויין ואוויר", אמר דור הרמן, מייסד-שותף ומנכ"ל ב-OneView. "הדאטה הוירטואלי שאנחנו מספקים מאיץ את תהליך אימון האלגוריתם, ומאפשר הפקת מידע איכותי יותר מצילומי לווין ומטוסים".

מייסדי OneView. מימין: דור הרמן, אורן קציר ועומרי גרינברג, צילום: Public Relations מייסדי OneView. מימין: דור הרמן, אורן קציר ועומרי גרינברג | צילום: Public Relations מייסדי OneView. מימין: דור הרמן, אורן קציר ועומרי גרינברג, צילום: Public Relations

הטכנולוגיה של OneView מפיקה סימולציות ממוחשבות עם תיוג מתקדם , הנועד לצורך אימון אלגוריתמים של בינה מלאכותית. עד כה תהליך אימון האלגוריתם נשען על תהליך תיוג ידני וארוך המועד לטעויות אנוש רבות. "יש כיום יותר ויותר דרישה לנתונים גאו-מרחביים שיכולים לשפר ולשדרג יכולות עסקיות. המוצר של OneView משתלב בדיוק במשבצת הזו", הסביר גיא ימין, שותף מנהל ב-TPY Capital.

בהמשך, OneView מתכננת ליצור פתרון מקיף לאיסוף אמין ויעיל של מודיעין מדויק. יש עלייה ניכרת בשימוש במערכות צילומים אוויריים, והחברה שואפת לספק כלים מתקדמים שיאפשרו לחברות לנתח את הנתונים הרבים שזמינים להן, ולהפיק מהם תובנות משמעותיות.

לדברי קובי כץ, סמנכ"ל ו-CIO ברפאל, וחבר הנהלה ב-RDC. "הטכנולוגיה של OneView יכולה להיות שימושית במגוון גדול של תרחישי שימוש, גם בתחום האזרחי וגם בתחום הביטחוני.כאן בא לידי ביטוי היתרון הייחודי של השותפות עם אלרון דרך RDC המאפשר לנו לתמוך בפיתוח המוצר, להעניק ידע בתחום הבינה המלאכותית ולסייע בקשרים בתחום הביטחוני".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות