אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אנטרופי ביקשה - וכהונת גבי רוטר כיו"ר קסטרו קוצרה צילום: שאול גולן

אנטרופי ביקשה - וכהונת גבי רוטר כיו"ר קסטרו קוצרה

האסיפה הכללית של בעלי המניות תתכנס בעוד יומיים לאשר את הקיצור משלוש שנים לשנתיים; כמו כן, ביקשה אנטרופי לקצר את שירותי הניהול של אתי רוטר משלוש שנים לשנתיים - משמשת כיום כדירקטורית; בני הזוג רוטר, ששימשו במשותף בתפקיד המנכ"ל, פינו את הבמה בחודש שעבר לבנם רון

22.06.2020, 15:14 | אורנה יפת

אנטרופי ביקשה מקבוצת קסטרו-הודיס לקצר את הכהונה של גבי רוטר בתפקיד יו"ר הדירקטוריון לשנתיים במקום שלוש שנים, וכן לקצר את ההתקשרות עם אתי רוטר המעניקה שירותי ניהול לקבוצה, גם כן משלוש שנים לשנתיים. עם זאת, אנטרופי הודיעה כי תתמוך גם אם כהונתו של גבי רוטר לא תקוצר. עם תום התקופה, קסטרו תחליט האם להאריך את כהונתו של רוטר לתקופה נוספת.

קראו עוד בכלכליסט

האסיפה הכללית של בעלי המניות תתכנס ביום ד' הקרוב לאשר את קיצור תקופת הכהונה. גבי רוטר יתמנה ליו"ר הדירקטוריון במקום אמיר תמרי. בני הזוג רוטר יסיימו את הכהונה הקצובה בסוף 2021, ולאחר מכן יוחלט האם להאריך את כהונתם.

גבי רוטר, יו"ר קסטרו, צילום: אוראל כהן גבי רוטר, יו"ר קסטרו | צילום: אוראל כהן גבי רוטר, יו"ר קסטרו, צילום: אוראל כהן

בהחלטה למנות את גבי רוטר ליו"ר הדירקטוריון ציין הדירקטוריון כי "לאור התקופה המאתגרת שחווה החברה במהלך השנים האחרונות ולאור האתגרים העסקיים המורכבים העומדים בפניה, החברה החליטה כי עליה לטייב את שדרת הניהול של החברה תוך שמירה על יציבות והמשכיות ניהולית. מינויים של מר גבריאל רוטר כיו"ר הדירקטוריון, במקביל לכהונת רון רוטר כמנכ"ל החברה, תבטיח העברה בן דורית מסודרת של הידע הניהולי שנצבר בחברה על ידי בני הזוג רוטר לאורך השנים, תוך המשך ניצול ניסיונו וכישוריו של יו"ר הדירקטוריון בתחום הקמעונאות והטקסטיל, לצד חדשנותו וחזונו של המנכ"ל הנכנס".

ב-20 במאי הודיעו אתי וגבי רוטר על כוונתם להתפטר מתפקיד המנכ"לים המשותפים בחברה ולמנות את בנם רון רוטר למנכ"ל החברה. רון שימש עד כה כמשנה למנכ"ל וקודם לכן היה בתפקיד סמנכ"ל הכספים בחברה.

האסיפה הכללית תתבקש גם לאשר מחדש לתקופת כהונה נוספת את מינוי הדירקטורים המכהנים בחברה, אתי וגבי רוטר, אמיר תמרי, ויודפת הראל בוכריס. ממרץ 2020 ויתרו הדירקטורים המכהנים על 20% משכרם, ותמרי שכיהן כיו"ר הדירקטוריון ויתר על 30% מהשכר. אתי וגבי רוטר ויתרו עד ה-30 באפריל על כל גמול בגין הכהונה כדירקטורים. האסיפה תדון גם במינוי מחדש של הדירקטורית החיצונית יעל אנדורן.

תגיות