אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטרקיור מצטיידת במותגים מחו"ל לצורך הקמת חנויות לממכר קנאביס בישראל

אינטרקיור מצטיידת במותגים מחו"ל לצורך הקמת חנויות לממכר קנאביס בישראל

בחברת הקנאביס מאמינים כי ישראל קרובה ליום שבו החוק יאפשר זאת; תשלם 18 מיליון שקל במניות ובתוצרת חקלאית עבור שליטה בחברת המותגים 'כאן עולם'; האחרונה פועלת להקמת חנויות בארץ שימותגו בהתאם לקונספט המותגים הבינלאומיים שברשותה; ל'כאן עולם' יש בלעדיות על מותג הקנאביס האמריקאי 'קוקיס', שכולל מוצרי פרימיום וחנויות ייעודיות בקליפורניה ובמדינות נוספות

28.07.2020, 16:51 | חזי שטרנליכט

אינטרקיור רוכשת את השליטה בחברת מותגי הקנאביס 'כאן עולם' תמורת 18 מיליון שקל, בעסקה שכוללת הקצאה של מניות אינטרקיור ותשלום בתוצרת חקלאית: מדובר בהקצאה של 1.78 מיליון מניות בשווי כולל של 7.8 מיליון שקל שהן 1.62% מהון המניות של אינטרקיור. בנוסף, תינתן לכאן עולם זכויות בתוצרת חקלאית שתגודל במתקני חברת הבת של אינטרקיור – קנדוק, ב-10.2 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

מניית אינטרקיור עולה היום סביב 2%, מתחילת השנה ירדה המניה ב-8%. כאשר שווי השוק של החברה נאמד ב-364 מיליון שקל.

חנות של רשת קוקיס חנות של רשת קוקיס חנות של רשת קוקיס

בהודעה למשקיעים נמסר כי כאן עולם פועלת להקמת חנויות ייעודיות ברחבי הארץ שיפעלו וימותגו בהתאם לקונספט המותגים הבינלאומים שברשותה. כמו כן, מחזיקה החברה ברשת בתי מרקחת בשם 'גבעול' לממכר קנאביס רפואי עם סניף בתל אביב ועוד שלושה בהקמה בחיפה, ירושלים ובאר שבע.

באינטרקיור הדגישו כי כל הפעילות של כאן עולם בתחום מוצרי הקנאביס וה-Lifestyle תתבצע בכפוף לעדכוני חקיקה ולרגולציה המקומית, ככל שתושלם, אשר תאפשר הפצה ומכירה של מוצרי קנאביס אלו.

לכאן עולם יש זכויות בלעדיות למותגי הקנאביס 'קוקיס', מותג אמריקאי שכולל מוצרי פרימיום וחנויות ייעודיות לממכר קנאביס במדינות שתומכות ברגולציה זו בארה"ב, כגון קליפורניה, קולורדו, מרילנד, אריזונה, נבדה, וושינגטון ומישיגן. כמו כן, מחזיקה החברה במותג האנגלי 'מיסטר נייס', שמתמחה בממכר מוצרי קנאביס שונים ובמותג OXON Pharma שפועל במחקר ופיתוח של פורמולציות בתחום.

באינטרקיור מציינים כי במסגרת הצעות חוק בכנסת לתיקון פקודת הסמים המסוכנים ולהסדרת שוק הקנאביס לצריכה עצמית, יש כוונה לאשר שימוש בקנאביס לצריכה עצמית וכן הקמת חנויות ייעודיות לממכר קנאביס לצריכה עצמית. זאת, בדומה להתפתחויות במדינות רבות בעולם שהסדירו והפכו את השימוש בקנאביס לחוקי, תחת מגבלות ופיקוח מדינתי. על פי ההסבר בהצעת החוק: "כ-27% מכלל האזרחים הבגירים צורכים קנאביס".

תגיות