אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוליווד בוחרת ביידן צילומים: youtube, איי פי

הוליווד בוחרת ביידן

ברברה סטרייסנד, בילי קריסטל ורוברט דה נירו הם רק אחדים מבין עשרות הכוכבים שהתגייסו לעזרת המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארה”ב

15.10.2020, 07:37 | רותה קופפר

דוויין ג'ונסון הוא אולי הרווחי והנעקב מבין התומכים במועמד הדמוקרטים לנשיאות ארה”ב, ג'ו ביידן, אבל הוא בוודאי לא לבד: ארון סורקין תרם את פרק האיחוד של "הבית הלבן", הקומיקאי בילי קריסטל חבר לרוב ריינר - שביים אותו בסרטים "כשהארי פגש את סאלי" ו"הנסיכה הקסומה" - ולפרשן ביל קריסטול, כדי לשכנע יהודים מבוגרים להצביע לדמוקרטים. בתשדיר מבקשים שני הבילים מזקני פלורידה להצביע למי שישמור על הביטוח הרפואי והביטוח הלאומי שלהם.

קראו עוד בכלכליסט

עוד תשדיר של כוכב טלוויזיההוא לא במפתיע זה של לארי דיוויד, היוצר של "תרגיע", ובו הוא מבקש "להציל את שירות הדואר", שהנשיא דונלד טראמפ ניסה להחלישו כדי לפגום בהצבעה במעטפה מרחוק. בתשדיר ביחד עם ג'ון האם (כוכב "מד מן"), כשהוא מדבר עם לארי דיוויד בפייס טיים במחשב, הוא אומר לו שהוא בדיוק מוציא בולים עם הדיוקן שלו כדי לעורר מודעות לתמיכה בדואר. לארי מציע שגם הוא יעשה זאת, והאם משיב לו שאין לו פרצוף שרוצים ללקק. “באמת?”, נזעם לארי. לדעתו, נשים יהודיות מעל גיל 60 ממש רוצות ללקק את פניו. השחקן חולק עליו וכדי להוכיח זאת מעלה מיהודייה מעל גיל 60 שתכריע בסוגיה. האשה היא סוזי אסמן, שכל מי שמכיר אותה מ"תרגיע", יודע בדיוק במי תבחר.

מימין לשמאל: ויין נייט, קארדי בי ולארי דייוויד. דרכים יצירתיות להיפטר מטראמפ, צילומים: youtube, איי פי מימין לשמאל: ויין נייט, קארדי בי ולארי דייוויד. דרכים יצירתיות להיפטר מטראמפ | צילומים: youtube, איי פי מימין לשמאל: ויין נייט, קארדי בי ולארי דייוויד. דרכים יצירתיות להיפטר מטראמפ, צילומים: youtube, איי פי

ואגב שירותי הדואר, המפורסם בתחום הוא ניומן (ויין נייט), הדוור השכן של ג'רי מ"סיינפלד". בתשדיר הוא נראה במדים שלו עומד ברחוב ליד תיבת דואר כחולה, ומספר למצלמה כי שמע שהממשל מנסה להאט את שירותי הדואר, כדי לפגוע במצביעים מרחוק. הוא מזכיר כי בדואר אנשים גם מקבלים את קצבאות הביטוח הלאומי שלהם, את ההטבות למי ששירתו בצבא, וגם תרופות. לא מתקבל על הדעת שהם יבחרו להאט את חלוקת הדואר, הוא אומר ברוגזנות טיפוסית, כי את זה רק הוא יעשה. ואז בזדוניות ניומנית טיפוסית הוא

פונה ישר למצלמה ואומר ל"דוני": "זוכר את החזרי המס האלה שלא רצית שאף אחד יראה? לא היית צריך לשלוח אותם בדואר, הה הה הה".

עוד סלבריטאים שהביעו את תמיכתם המוצהרת בביידן הם הזמרת קארדי בי, הזמרים קומון, ג'ון לג'נד, דיוויד קרוסבי, ניל יאנג, וילי נלסון, שר, מדונה, שריל קרואו וג'ניפר האדסון; כך גם כוכבי הקולנוע והדמוקרטים הידועים ג'ורג' קלוני, רוברט דה נירו, רוברט רדפורד, בן אפלק, דסטין הופמן, ליאונרדו דיקפריו, טום הנקס וריטה וילסון, וחברתם הדיווה ברברה סטרייסנד, מארק האמיל מ”מלחמת הכוכבים” ויוצר “משחקי הכס” ג’ורג’ ר”ר מרטין.

כן תומכים כוכבי הטלוויזיה ג’וליה לואי דרייפוס, זואי דשאנל מ”הבחורה החדשה”, מנחה השעשוענים והקומיקאי דרו קארי, ג’ורג’ טאקיי מ”מסע בין כוכבים” ובתקשורת הביעו תמיכה פומבית עורכת "ווג" אנה וינטור, ושדר הרדיו הווארד סטרן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות