אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המתמודדים על השליטה בדסק"ש יוכלו להשוות רק עד יום שלישי את הצעת מגה אור צילום: ורד פיצ׳רסקי, סיון פרג'

המתמודדים על השליטה בדסק"ש יוכלו להשוות רק עד יום שלישי את הצעת מגה אור

החלטת בית המשפט המחוזי מותירה עבור המעוניינים להתמודד על השליטה בחברה, במיוחד אלשטיין, לוח זמנים צפוף לצורך העמדת ערבות בסכום לא קטן. ההצעה של מגה אור היא בגובה 950 מיליון שקל אולם היא מוכנה לרכוש גם 12% נוספים שמחזיקה קרן דולפין של בעל השליטה אדוארדו אלשטיין

23.10.2020, 10:22 | גולן חזני
המתמודדים על רכישת השליטה בדסק"ש יוכלו להשוות עד יום שלישי (27.10.2020) את ההצעה של הקבוצה בראשות מגה אור. זאת במידה ויגישו אותה עם ערבות מתאימה של 95 מיליון שקל כפי שהגישה מגה אור.

כך קבע השופט חגי ברנר בהחלטה שהעביר אמש (ה') לאחר דיון בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

ההצעה של מגה אור היא בגובה 950 מיליון שקל אולם היא מוכנה לרכוש גם 12% נוספים שמחזיקה קרן דולפין של בעל השליטה אדוארדו אלשטיין.

מימין: צחי נחמיאס ואדוארדו אלשטיין. התמודדות על דסק"ש, צילום: ורד פיצ׳רסקי, סיון פרג מימין: צחי נחמיאס ואדוארדו אלשטיין. התמודדות על דסק"ש | צילום: ורד פיצ׳רסקי, סיון פרג' מימין: צחי נחמיאס ואדוארדו אלשטיין. התמודדות על דסק"ש, צילום: ורד פיצ׳רסקי, סיון פרג

עבור המציעים, במיוחד אלשטיין, מדובר בלוח זמנים צפוף, של העמדת ערבות לא קטנה בפרק זמן קצר. אולם היא מבטיחה שהמכרז יהיה רגיל ולא יותנה כפי שמורה החוק בעליות מדרגה של 40 מיליון שקל למי שירצה להתמודד עם צחי נחמיאס.

במידה ועד יום שלישי לא יוגשו הצעות, ההסכם של הנאמנים רענן קליר ואלון בנימיני ושל המפרק אופיר נאור, עם מגה אור, יכנס לתוקף והמדרגות של ההצעות יוכלו להיות בגובה של 40 מיליון שקל מעל ההצעה.

כלומר מציע שירצה להתמודד אחרי יום שלישי ה-27 באוקטובר יצטרך להציע 990 מיליון שקל עבור 70% המניות. המכרז אמור להסתיים ב-4 בנובמבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות