אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האדריכל הראשי של שיכון ובינוי נדל"ן, אבישי קימלדורף, עוזב צילום: עמית שעל

האדריכל הראשי של שיכון ובינוי נדל"ן, אבישי קימלדורף, עוזב

קימלדורף, ששימש בעבר גם כמהנדס עיריית חדרה, מונה למנהל פרויקטים ראשי בקרן ריאליטי. בשיכון ובינוי מחפשים מנכ"ל לחברת שיכון ובינוי נדל"ן במקומו של אייל לפידות שכיהן בתפקיד לאחר עזיבתו של תמיר דגן

27.10.2020, 16:06 | שלומית צור

האדריכל אבישי קימדלורף, סמנכ"ל תכנון ואדריכל ראשי של חברת שיכון ובינוי נדל"ן ב-6 השנים האחרונות, עוזב את תפקידו. קימלדורף מונה למנהל פרויקט ראשי בקרן ריאליטי המנוהלת על ידי מיקי ורדי, אוהד רוזן, ואסף ורדי. את מקומו של קימלדורף, תחליף אדריכלית מאיה טיומקין, מאגף התכנון בשיכון ובינוי נדל"ן.

קראו עוד בכלכליסט

קימלדורף (46), מוסמך ארכיטקטורה מהטכניון, עסק בתפקידי תכנון וניהול בכירים במערכת הציבורית ובמגזר העסקי. לפני שכיהן כסמנכ"ל תכנון ואדריכל ראשי בחברת שיכון ובינוי נדל"ן, שימש 5 שנים כאדריכל העיר חדרה, ו-3 שנים כמהנדס העירייה. עד לאחרונה כיהן קימלדורף כחבר הוועד המנהל של המועצה הלאומית לבנייה ירוקה.

אבישי קימלדורף , צילום: עמית שעל אבישי קימלדורף | צילום: עמית שעל אבישי קימלדורף , צילום: עמית שעל

כזכור, חברת שיכון ובינוי מחפשת בימים אלה מנכ"ל לחברת שיכון ובינוי נדל"ן, לאחר שמנכ"ל החברה לשעבר תמיר דגן עזב את תפקידו ביולי 2019, ואת התפקיד תפס מנכ"ל הקבוצה אייל לפידות, שעזב את הקבוצה ביולי האחרון, שנה בלבד לאחר שכיהן בתפקיד.

אוהד רוזן, שותף בקרן ריאליטי בירך על המינוי: "אבישי איש מקצוע, בעל ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן וסבור אני, כי ישתלב בהצלחה בצוות המקצועי של קרן ריאליטי בפיתוח והובלת פרויקטים ייחודים אשר הקרן מקדמת מזה למעלה מעשור".

קרן ריאליטי, מפתחת ומנהלת נכסים בהיקף של כ- 5.5 מיליארד שקל, ומקדמת תוכניות לאלפי יחידות דיור באזורי ביקוש לצד פיתוח מאות אלפי מ"ר לתעסוקה, מלונאות, שטחי ציבור ועוד. על משקיעי הקרן נמנים גופים מוסדיים מהגדולים במשק, אוניברסיטאות ומשקיעים פרטיים, ישראלים וזרים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות