אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קופיקס משנה קונספט: תסב את בתי הקפה לסניפים בשירות עצמי צילום: אוהד צויגנברג, יחצ קופיקס

קופיקס משנה קונספט: תסב את בתי הקפה לסניפים בשירות עצמי

למרות המשך הפגיעה בתוצאות רשת בתי הקפה בשל משבר הקורונה, קופיקס תנסה לשקם את הרשת המופעלת על ידי זכיינים ולחזק את רשת המרכולים סופר קופיקס בהשקעות של כ־20 מיליון שקל; במסגרת המהלך תפעל להסב 74 סניפי רשת בתי הקפה לפורמט שירות עצמי

17.11.2020, 07:36 | נורית קדוש

למרות המשך הפגיעה בתוצאות רשת בתי הקפה בשל משבר הקורונה, קופיקס תנסה לשקם את הרשת המופעלת על ידי זכיינים ולחזק את רשת המרכולים סופר קופיקס בהשקעות של כ־20 מיליון שקל. במסגרת המהלך תפעל להסב 74 סניפי רשת בתי הקפה לפורמט שירות עצמי, שיאפשר ללקוחות לבחור בעצמם ממקררים פתוחים ארוחות מוכנות, כריכים, מאפים ושתייה.

קראו עוד בכלכליסט

בעל השליטה בקופיקס רמי לוי. השקעה של 250 אלף בסניף, צילום: אוראל כהן בעל השליטה בקופיקס רמי לוי. השקעה של 250 אלף בסניף | צילום: אוראל כהן בעל השליטה בקופיקס רמי לוי. השקעה של 250 אלף בסניף, צילום: אוראל כהן

עד כה, הוסב סניף אחד של הרשת באשדוד ובשבועות הקרובים ייפתח מחדש סניף נוסף בתל אביב. האתגר מבחינת החברה נעוץ בכך שההשקעה המוערכת במהלך עומדת על כ־250 אלף שקל לסניף, ואותה נדרשים לממן הזכיינים. בשל הקושי לשכנע את הזכיינים, אישר דירקטוריון קופיקס שבשליטת רמי לוי מתן “מכתבי נוחות” על ידי רשת רמי לוי שיווק השקמה, לטובת שני נותני אשראי שהעמידו הלוואות לחברת בתי הקפה.

הכנסות קופיקס עלו ברבעון השלישי ב־4.2%, בזכות תרומת רשת המזון שוויצריה הקטנה שרכשה בתחילת השנה, אך החברה שילשה את ההפסד לבעלי המניות, שהסתכם ב־921 אלף שקל בעיקר בגלל פעילות בתי הקפה. ההכנסות מבתי הקפה נחתכו בחצי והסתכמו ב־7.1 מיליון שקל לעומת 15.5 מיליון שקל בתקופה המקבילה. מנגד, צמחו מכירות זרוע המרכולים ב־29% ל־66.4 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות