אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רמי לוי מעוניין להצטרף לרכישת דסק"ש - במגעים עם נחמיאס צילום: אוראל כהן, לימור זפרני

בלעדי לכלכליסט

רמי לוי מעוניין להצטרף לרכישת דסק"ש - במגעים עם נחמיאס

כך נודע לכלכליסט; למרות שהיה קודם לכן בשיחות עם אדוארדו אלשטיין, כעת לאחר שצחי נחמיאס זכה בדסק"ש – מבקש לוי להצטרף אליו; מגה אור ונחמיאס ישלמו 950 מיליון שקל עבור 70.4% ממניות דסק"ש ו-164 מיליון שקל עבור 12% ממניות נוספות של הקבוצה שאינן משועבדות

20.11.2020, 17:16 | גולן חזני
איש העסקים רמי לוי במגעים להצטרף לקבוצה של צחי נחמיאס לרכישת דסק"ש, באמצעות חברה פרטית שלו, כך נודע לכלכליסט. לוי אמנם היה בשיחות עם אדוארדו אלשטיין עוד קודם לכן, אולם כעת – לאחר שנחמיאס זכה בדסק"ש – מבקש לוי להצטרף אליו.

קראו עוד בכלכליסט

היום זכה נחמיאס ומגה אור עם ההצעה ל-950 מיליון שקל עבור 70.4% ממניות דסק"ש שמחזיקה בשליטה בסלקום, נכסים ובניין ואלרון, ו-164 מיליון שקל עבור 12% ממניות נוספות של הקבוצה שאינן משועבדות.

מימין: לוי ונחמיאס, צילום: אוראל כהן, לימור זפרני מימין: לוי ונחמיאס | צילום: אוראל כהן, לימור זפרני מימין: לוי ונחמיאס, צילום: אוראל כהן, לימור זפרני

אלשטיין אמנם הציע יותר, אבל לא הצליח לקבל תמיכה של יותר מ-10% מכל אחת משלוש סדרות האג"ח. הוא אף נתקל בעוינות משמעותית מצד גופים רבים שהחזיקו בחוב וביקשו לבצע שינוי בהנהגת דסק"ש, גם בשל אחזקות נוספות שלהם בקבוצה, ובעיקר משום שלא אהבו את הממשל התאגידי והניהול בתקופת אלשטיין.

צחי נחמיאס וקבוצה בראשות מגה אור שבשליטתו הם הרוכשים של השליטה בדסק"ש - כך קבע מוקדם יותר היום שופט בית המשפט המחוזי חגי ברנר שאישר את המכירה לנחמיאס, שגבר בכך על בעל השליטה היוצא אדוארדו אלשטיין.

נחמיאס ומגה אור הציעו 950 מיליון שקל עבור 70.4% ממניות דסק"ש שמחזיקה בשליטה בסלקום, נכסים ובניין ואלרון, ו-164 מיליון שקל עבור 12% מניות נוספות של הקבוצה שאינן משועבדות. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות