אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניצחון לליצמן: יאיר זילברשטיין מונה ליו"ר עמידר צילום: ענבל מרמרי

ניצחון לליצמן: יאיר זילברשטיין מונה ליו"ר עמידר

זילבשטיין, עד לאחרונה סמנכ"ל כספים בקופת החולים מכבי, הוא מועמדו של שר הבינוי שהעדיף אותו על פני הארכת כהונתו של היו"ר היוצא קובי אמסלם. אלי בנשימול, הבחירה של ועדת האיתור, מונה למנכ"ל

30.11.2020, 08:09 | אמיתי גזית
בתום ישיבה ארוכה ומותחת שנמשכה עד שעות הערב המאוחרות דירקטוריון עמידר הכריז אתמול על מינויו של יאיר זילברשטיין ליושב ראש הדירקטוריון. ובהתאם להמלצתה של ועדת האיתור, מונה אלי בנשימול למנכ"ל החברה - שני המינויים אושרו פה אחד.

קראו עוד בכלכליסט

המינויים טעונים את אישורם של השר הממונה על רשות החברות הממשלתיות, דודי אמסלם ושר הבינוי והשיכון, יעקב ליצמן, לאחר התייעצות עם הוועדה לבדיקת מינויים ברשות החברות.

יאיר זילברשטיין יו"ר הדירקטוריון החדש של עמידר, צילום: ענבל מרמרי יאיר זילברשטיין יו"ר הדירקטוריון החדש של עמידר | צילום: ענבל מרמרי יאיר זילברשטיין יו"ר הדירקטוריון החדש של עמידר, צילום: ענבל מרמרי

כפי שנחשף בכלכליסט זילברשטיין הוא מועמדו של שר הבינוי, אשר מעדיף למנותו ולא להאריך את כהונתו של היו"ר היוצא קובי אמסלם. בנשימול לעומת זאת הוא הבחירה של ועדת האיתור שבראשה עומד אמסלם.

זילברשטיין בן ה-40, בוגר ומוסמך ביה"ס לכלכלה באוניברסיטת ת"א, שימש עד לאחרונה כסמנכ"ל כספים בקופת החולים "מכבי שירותי בריאות". בעבר שימש מנהל אגף תקציבים בנת"ע, ורכז באגף תקציבים במשרד האוצר.

בנשימול בן ה-58, בעל תואר ראשון בהנדסה מאוניברסיטת בן גוריון ובעל תארים מתקדמים בהנדסת תעשייה וניהול ובנדל"ן, שימש עד לאחרונה מנכ"ל "השתתפויות בנכסים" שמנהל 160 נכסים מניבים בהם מקבצי דיור ובנייני משרדים כך שניסיונו תואם לפעילות עמידר.

לפני כן היה מנכ"ל החברה לפיתוח גוש עציון בע"מ, ומילא תפקידי ניהול בכירים בחברה לכימיקלים לישראל בע"מ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות