אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראשי התאחדות הקבלנים עושים עסקים: הסגן פייגלין נכנס לשותפות עם הנשיא סרוגו קרדיט: כפיר סיוון

ראשי התאחדות הקבלנים עושים עסקים: הסגן פייגלין נכנס לשותפות עם הנשיא סרוגו

חברת צמח המרמן, בראשה עומד סגן נשיא התאחדות הקבלנים חיים פייגלין, רכשה את חלקו של אבנר לוי - לשעבר יו"ר ארגון קבלני ת"א - בפרויקט THE LAKE ברמת גן, ונכנסה לשותפות עם נשיא התאחדות הקבלנים ראול סרוגו; שילמה 28 מיליון שקל עבור 50% מהפרויקט

17.12.2020, 16:32 | דותן לוי

ראשי התאחדות הקבלנים בישראל עושים עסקים: חברת צמח המרמן, שהבעלים והמנכ"ל שלה הוא חיים פייגלין, סגן נשיא התאחדות הקבלנים, רכשה את חלקו של אבנר לוי, לשעבר יו"ר ארגון קבלני ת"א יפו בת ים, בפרויקט THE LAKE ברמת גן. המחצית השניה של הפרויקט נמצאת בידי חברת סרוגו שבעליה, ראול סרוגו, הוא נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ שיהיה מעתה שותפו של פייגלין, סגנו. עבור הרכישה שילמה צמח המרמן 28 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

חיים פייגלין, קרדיט:  כפיר סיוון חיים פייגלין | קרדיט: כפיר סיוון חיים פייגלין, קרדיט:  כפיר סיוון

הפרויקט הנרכש הוא פרויקט פינוי בינוי שממוקם על גדות האגם בפארק הלאומי, במסגרתו ייהרסו שלושה בניינים ישנים הכוללים 45 יח"ד, ובמקומם יוקמו שלושה מגדלים שיכללו 180 יח"ד, על שטח של 6 דונמים. הפרויקט, שלפי ההערכות יניב ליזמים הכנסות בהיקף של 460 מיליון שקל, נמצא לפני קבלת היתר בנייה וליווי בנקאי, כשהריסת הבניינים הישנים צפויה בתוך כחודש.

ראול סרוגו, צילום: אוראל כהן ראול סרוגו | צילום: אוראל כהן ראול סרוגו, צילום: אוראל כהן

בכוונת החברה לבנות את כל הפרויקט בפעימה אחת במקום בשלבים, כפי שקורה לא פעם בפרויקטים בהיקף כזה. הליווי הבנקאי לפרויקט יינתן על ידי בנק הפועלים. לפי הודעת החברה, הסיבה למכירת הפרויקט על ידי לוי היא רצונו להתמקד בניהול נכסיו יחד עם בניו.

מדובר בהסכם השני של צמח המרמן בתחום ההתחדשות העירונית. לפני מספר חודשים החברה רכשה מקבוצת רוזיו של האחים יובל ויניב רוזיו, 50% מהמניות בפרויקט ויצמן פנקס סמוך לכיכר המדינה בתל אביב. הפרויקט כולל הריסת 41 דירות בשני בניינים והקמת 73 דירות במקומן.

את צמח המרמן ייצגו בעסקה עוה"ד אמיתי לוי, ורד גיטרמן, רז שופט ואלישע קסנר, ממשרד גולדפרב זליגמן.

תגיות