אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שירלי פאר יגרמן מונתה למשנה למנכ"ל המשביר לצרכן

שירלי פאר יגרמן מונתה למשנה למנכ"ל המשביר לצרכן

פאר יגרמן שימשה בעבר כמנכ"לית מועדון 365 והיתה ממקימי מועדון הלקוחות שלו. היא עזבה את הקבוצה בדצמבר 2009. בחמש השנים האחרונות שימשה כמנכ"לית עיריית רמת השרון. מינויה ייכנס לתוקף ב-15 בינואר

12.01.2021, 19:36 | אורנה יפת

שירלי פאר יגרמן מונתה למשנה למנכ"ל המשביר לצרכן ותהיה אחראית על סניפי הרשת, שיווק ומכירות, אתר הסחר ומועדון הלקוחות.

פאר יגרמן שימשה בעבר כמנכ"לית מועדון 365 והיתה ממקימי מועדון הלקוחות של המשביר CLUB 365. היא עזבה את הקבוצה בדצמבר 2009. בחמש השנים האחרונות שימשה כמנכ"לית עיריית רמת השרון. המינוי שלה ייכנס לתוקף ב-15 בינואר.

קראו עוד בכלכליסט

פאר יגרמן בעלת BA בתקשורת וניהול התמחות בשיווק מהמכללה למנהל בתל אביב ו-MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת מנצ'סטר.

שירלי פאר יגרמן, משנה למנכ"ל המשביר לצרכן שירלי פאר יגרמן, משנה למנכ"ל המשביר לצרכן שירלי פאר יגרמן, משנה למנכ"ל המשביר לצרכן

המשביר לצרכן העלתה לאוויר אתר סחר חדש בנובמבר האחרון באיחור יחסי לעומת מתחרותיה. האתר משמש כמרקט פלייס מקוון שמשלב בתוכו פעילות והטבות לחברי מועדון הלקוחות.

לצורך הכניסה לאונליין, הפכה המשביר את חנות הרשת בהדר חיפה לחנות שתשרת את האתר. אחת מארבע הקומות של הסניף "הוחשכה" והיא תשמש כמחסן לוגיסטי ממנו ישולחו מוצרים המוזמנים באתר. במשביר מקווים כי המכירות המקוונות יהוו כ־10% מכלל מכירות הרשת, ויגיעו בתוך שלוש שנים להיקף של 100 מיליון שקל בשנה.

לדברי המנכ"ל רמי שביט: "המשביר לצרכן שמה לעצמה מטרה להיות ממובילי הסחר האלקטרוני וחיבור של אתר הסחר המקוון ל-CLUB 365. מינויה של שירלי, כמשנה למנכ"ל, אשר אחראית על ניהול סניפי הרשת, שיווק ומכירות, אתר הסחר ומועדון 365, כמי שהיתה ממקימיו, יבטיח יצירת סינרגיה לכל העולמות הללו ואנו מאחלים לשירלי הצלחה רבה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות