אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התקהלו בלי מסכות: השרה רגב חגגה יום הולדת לעובד בלשכתה מתוך עמוד הטוויטר של ערוץ דמוקרט TV

התקהלו בלי מסכות: השרה רגב חגגה יום הולדת לעובד בלשכתה

רגב תועדה בראש השולחן יחד עם 13 עובדים נוספים. הגבלות הסגר שהטילה הממשלה בה חברה שרת התחבורה מתירות כזכור התקהלות של עד חמישה אנשים בשטח סגור. מלשכתה נמסר: "היא העירה לנוכחים על החובה להימנע מחריגה מהנהלים. הנהלים חודדו"

13.01.2021, 12:16 | ynet
בזמן שמיליוני ישראלים בסגר וסופגים קנסות על הפרת ההגבלות, תועדה אתמול (ג') שרת התחבורה מירי רגב חוגגת יום הולדת לאחד מעובדי לשכתה. בחדר ישבו 14 אנשים, בזמן שההגבלות שהטילה הממשלה - בין השאר בתמיכת רגב - מתירות התקהלות של עד חמישה אנשים בחלל סגור. אם לא די בכך, בזמן שהמסעדות סגורות כבר חודשים - תועדו רגב ואנשיה מסביב לשולחן מלא אוכל, ללא מסכות ומבלי ששמרו על ריחוק חברתי.

 

קראו עוד בכלכליסט

בתמונה, שפורסמה על ידי העיתונאי ישראל פריי מדמוקרטtv נראית השרה יושבת בראש השולחן וסביבו 13 עובדים נוספים - כולם בלי מסכות - במהלך סעודת יום הולדת לאחד העובדים. בלשכת השרה הסבירו שהשרה רק עברה במקום לכמה דקות ואף "העירה לנוכחים על החובה להימנע מהחריגה מהנהלים", אך במקביל היא לא עטתה מסכה בעצמה ובחדר שאליו נכנסה לא נשמרו כאמור הנחיות הקורונה.

 

 

החגיגה במשרד התחבורה, מתוך עמוד הטוויטר של ערוץ דמוקרט TV החגיגה במשרד התחבורה | מתוך עמוד הטוויטר של ערוץ דמוקרט TV החגיגה במשרד התחבורה, מתוך עמוד הטוויטר של ערוץ דמוקרט TV

 

לפי התקנות, התקהלות במרחב סגור מותרת עד חמישה בני אדם ובמרחב פתוח עד עשרה בני אדם. כתוצאה מכך, לדוגמה, הגדילה המשטרה לעשות וחסמה לישיבה את הכיכר הציבורית ברחוב דיזנגוף בתל אביב.

 

בחודש יולי האחרון התארחה רגב בטקס פתיחת מחלף אשקלון צפון והודתה אז כי "אנחנו לא נמצאים בדיוק במגבלות שמשרד הבריאות הנחה. בפעם הבאה זה לא יקרה".

 

מלשכת שרת התחבורה מירי רגב נמסר: "השרה רגב השתתפה למשך דקות קצרות לציון יום הולדת לעובד בלשכה. השרה רגב נכנסה לברך את העובד והעירה לנוכחים על החובה להימנע מחריגה מהנהלים בזמן הסגר וביקשה לחדד את הנהלים בנושא. יודגש כי המצולמים בתמונה הם עובדים חיוניים העובדים יחד כקפסולה בחודשים האחרונים במקום העבודה. בהנחיית השרה חודדו הנהלים, על מנת לוודא אי-הישנות מקרים אלו בעתיד".

תגיות