אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רמי שבירו השקיע תוך 3 חודשים 700 מיליון שקל בצפון תל-אביב

רמי שבירו השקיע תוך 3 חודשים 700 מיליון שקל בצפון תל-אביב

לאחר עסקת הענק לרכישת בית מילמן ברמת אביב, רכש שבירו במשותף עם חן ואיתי גינדי קרקע מגזית ישראל ברחוב איינשטיין, ואף השלים לאחרונה רכישת מגרש מקבוצת חג'ג' באותו הרחוב. שבירו: "תוכנית מחיר למשתכן הסתיימה. חוזרים לרכוש קרקעות באזורי ביקוש"

11.02.2021, 15:49 | שלומית צור

היזם רמי שבירו מסתער על צפון תל-אביב: אתמול פורסם כי חן ואיתי גינדי רכשו מגזית ישראל מחצית ממגרש ברחוב איינשטיין בשכונת ל' החדשה, תמורת 212 מיליון שקל. העסקה בוצעה במשותף עם היזם רמי שבירו, שרכש במשותף עם האחים גינדי את חלקה של גזית במגרש. 

קראו עוד בכלכליסט

עבור שבירו מדובר בהמשך לסדרה של עסקאות שביצע בתקופה קצרה בצפון תל אביב בסך כולל של 700 מיליון שקל. "החברה עסקה בשנים האחרונות בפרויקטים של מחיר למשתכן ומחיר מטרה, אבל התחום הזה הולך ומצטמצם", אמר שבירו בשיחה עם "כלכליסט". "לכן החלטנו לחזור ולרכוש קרקעות באזורי ביקוש כפי שעשינו בעבר. החברה בנתה בעבר בגוש הגדול ואזורי חן, ואנחנו מאמינים באזור ובביקושים שיש לו".  

רמי שבירו רמי שבירו רמי שבירו

כאמור, מדובר בעסקה השלישית של שבירו בצפון תל אביב תוך שלושה חודשים. זאת לאחר שבשבוע שעבר דיווחה קבוצת חג'ג' כי השלימה עסקה למכירת מגרש ברחוב איינשטיין 36 לשבירו, תמורת 262 מיליון שקל.

שתי העסקאות ברחוב איינשטיין מצטרפות לעסקת הענק שביצע שבירו בדצמבר האחרון, כאשר רכש את בית מילמן תמורת 338 מיליון שקל מקופת הפנסיה של עובדי הסוכנות היהודית. העסקה כוללת זכויות בנייה להקמת מגדל בן 144 דירות.

את שבירו ייצג בעסקה עם גזית ישראל עו"ד אסף זלמנוביץ'.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות