אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוף סוף היא כאן: הגולף החדשה מושקת בישראל צילום: יצרן

סוף סוף היא כאן: הגולף החדשה מושקת בישראל

היבואנית צ'מפיון מוטורס תשווק שלושה דגמים של המכונית תוצרת פולקסווגן שהוצגה בפועל כבר ב-2019: בסיסי, טורבו ו-GTI. המחירים - החל מ-135 אלף שקל

17.03.2021, 16:43 | תומר הדר

צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן משיקה בישראל את הדור השמיני של פולקסווגן גולף. מדובר במכונית שהוצגה בפועל כבר בשנת 2019, ועד כה בוששה להגיע לישראל.

קראו עוד בכלכליסט

הגעת הגולף החדשה לישראל יוצאת לפועל הן בצילו של שער מטבע שצפוי לאפשר בזמן הקרוב גל יבוא של מכוניות המשולמות ביורו, במקביל להתחזקות של יבוא רכבי פולקסווגן בקרב סוכני היבוא המקביל.

לפי צ'מפיון מוטורס, הגולף החדשה תוצע בישראל עם צמד מנועים מוכרים של קונצרן פולקסווגן: מנוע ה-1.0 ליטרים הבסיסי (110 כוחות סוס) ומנוע טורבו נוסף, בנפח של 1.5 ליטרים (150 כוחות סוס).

גולף החדשה, צילום: יצרן גולף החדשה | צילום: יצרן גולף החדשה, צילום: יצרן

רשימת מערכות הבטיחות של הגולף כוללת מערכת בקרת שיוט אקטיבית, בלימה אקטיבית, בקרת סטייה מנתיב ומערכת התראה על עצמים בשטח המת. מחיר הגולף הבסיסית יחל ב-135 אלף שקל עבור גרסת ה-1.0 ליטרים ואילו מחירי גרסת ה-1.5 ליטרים טורבו יחלו ב-147 אלף שקל.

כנהוג בפולקסווגן, לצד הגולף בגרסאות העממיות תוצג גם גרסת ה-GTI הספורטיבית המצוידת במנוע טורבו בנפח 2.0 ליטרים המפיק 245 כוחות סוס המסוגלת לזנק ל-100 קמ"ש תוך 6.2 שניות. לפי פרסומי היבואנית ובניגוד לדורות קודמים של ה-GTI, גרסה זו אינה זמינה לרכישה עם תיבת הילוכים ידנית. מחיר ה-GTI מתחיל ב-235 אלף שקל.

תגיות