אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייל גרינברג יקבל עבור ניהול גולף ב-50% משרה שכר שנתי בעלות 1.5 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

אייל גרינברג יקבל עבור ניהול גולף ב-50% משרה שכר שנתי בעלות 1.5 מיליון שקל

המנכ"ל הקבוע האחרון של קבוצת האופנה, רביב ברוקמאייר, קיבל שכר בעלות 2 מיליון שקל עבור 100% משרה; גרינברג הוא בנה של הפרסומאית ג. יפית, שמחזיקה בנתח מחברת גולף באופן פרטי ודרך סטימצקי שבבעלותה

23.03.2021, 12:34 | אורנה יפת

עלות שכרו של אייל גרינברג, המנכ"ל הנכנס של קבוצת האופנה גולף ומנהל עסקים ראשי, תעמוד על 1.5 מיליון שקל בעבור 50% משרה.

קראו עוד בכלכליסט

לשם השוואה, עלות שכרו השנתית של רביב ברוקמאייר, שכיהן בתפקיד מנכ"ל גולף במשך ארבע שנים, ועד לחודש ספטמבר האחרון, עמדה על 2 מיליון שקל בעבור 100% משרה.

גרינברג, בנה של הפרסומאית יפית גרינברג (ג. יפית) ומנכ"ל רשת הספרים סטימצקי, ייכנס לתפקידו בחודש אפריל הקרוב, אז גם יסיים אלי שפיר את תפקידו כמ"מ מנכ"ל החברה ויתמנה לתפקיד משנה למנכ"ל במקביל לתפקידו כסמנכ"ל הכספים של הקבוצה.

יפית גרינברג, צילום: עמית שעל יפית גרינברג | צילום: עמית שעל יפית גרינברג, צילום: עמית שעל

גרינברג מונה בחודש אוגוסט 2020 למשנה ליו"ר קבוצת גולף ולדירקטור בחברה, ובמקביל ממשיך בתפקידו כמנכ"ל וכדירקטור בחברת סטימצקי. סטימצקי, שבבעלות יפית גרינברג מחזיקה ב-5.6% ממניות קבוצת גולף ובנוסף, מחזיקה יפית גרינברג ב-1.41% ממניות קבוצת האופנה.

אייל גרינברג, צילום: אוראל כהן אייל גרינברג | צילום: אוראל כהן אייל גרינברג, צילום: אוראל כהן

באוגוסט האחרון דיווחה כלל תעשיות בעלת השליטה בגולף, כי העניקה לסטימצקי אופציה לרכישת 6.5% ממניות גולף אשר בידי כלל תעשיות.

גולף סיכמה את שנת 2020 עם ירידה של 10.7% בהכנסות שהסתכמו ב-835.8 מיליון שקל וזינוק של 300% ברווח הנקי ל-17.8 מיליון שקל. החברה נהנתה מזינוק ברווח הנקי הודות לצמצום הוצאות התפעול לאור סגירת החנויות במהלך משבר הקורונה. הקבוצה סגרה 36 חנויות במהלך השנה האחרונה ופתחה במקומן 13 חנויות חדשות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות