אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בניגוד לכללים: מזכיר הממשלה צחי ברוורמן הצטלם בקלפי עם פתק של הליכוד צילום: טלגרם/ חרדים ברמה

בניגוד לכללים: מזכיר הממשלה צחי ברוורמן הצטלם בקלפי עם פתק של הליכוד

תקנות שירות המדינה אוסרות על עובדי מדינה בכירים לעסוק בתעמולה פוליטית; ברוורמן הסיר את התמונה מעמוד הפייסבוק שלו, אגף המשמעת בנציבות שירות המדינה בודק את הנושא

23.03.2021, 13:47 | צבי זרחיה

אגף המשמעת בנציבות שירות המדינה בודק את התנהלותו של מזכיר הממשלה ומ"מ מנכ"ל משרד ראש הממשלה, צחי ברוורמן, שהצטלם הבוקר בקלפי עם מעטפת הצבעה ובה פתק של הליכוד.

קראו עוד בכלכליסט

ברוורמן פרסם את התמונה בעמוד הפייסבוק שלו, וכתב: "כולם מצביעים, משפיעים ומנצחים. גאה בראש הממשלה בנימין נתניהו. בע"ה נעשה ונצליח".

תקנות שירות המדינה (תקשי"ר) אוסרות על עובדי מדינה בכירים לעסוק בתעמולה פוליטית. כמו כן קיים איסור כללי, הנוגע לכלל האזרחים, על קיום תעמולת בחירות במתחם הקלפי. 

ברוורמן בקלפי. הסיר את התמונה מעמוד הפייסבוק, צילום: טלגרם/ חרדים ברמה ברוורמן בקלפי. הסיר את התמונה מעמוד הפייסבוק | צילום: טלגרם/ חרדים ברמה ברוורמן בקלפי. הסיר את התמונה מעמוד הפייסבוק, צילום: טלגרם/ חרדים ברמה

מנציבות שירות המדינה נמסר כי "הנושא אסור על פי התקשי"ר, והוא ייבחן על ידי אגף המשמעת".

מלשכת מנכ"ל משרד ראש הממשלה נמסר כי "התמונה הוסרה".

בתחילת 2016 מונה ברוורמן למזכיר הממשלה, ולפני כשלושה חודשים מונה למ"מ מנכ"ל משרד ראש הממשלה. ביוני 2020 נכח ברוורמן - יחד עם מ"מ מנכ"ל משרד ראש הממשלה אז, רונן פרץ - בדיון של ועדת הכספים שבו ניתנה לנתניהו הטבת מס של כמיליון שקל.

תגיות