אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ציון קינן, אייל לפידות וצבי אגמון משקיעים בשלד הבורסאי של משה חוגג צילומים: אוראל כהן

ציון קינן, אייל לפידות וצבי אגמון משקיעים בשלד הבורסאי של משה חוגג

השלושה ישקיעו בקמן קפיטל בסכומים נמוכים ובהנחה משמעותית על מחיר המניה; חוגג רכש את השלד הבורסאי לפני חודש, במטרה לצקת לתוכו פעילות בתחום המטבעות הווירטואליים

10.05.2021, 11:24 | גולן חזני

ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים לשעבר, אייל לפידות, מנכ"ל הפניקס לשעבר ועו"ד צבי אגמון משקיעים בחברת קמן קפיטל שבשליטת משה חוגג.

קראו עוד בכלכליסט:

ההשקעה, שזכתה לדיווח בבורסה, היא בסכומים נמוכים יחסית ובמחירי מציאה שנמוכים משמעותית מהמחיר בבורסה (עד כ-25% בלבד מהמחיר בבורסה, ולמעשה במחיר ההשקעה של חוגג עצמו) . קינן משקיע 339 אלף שקל תמורת 339 אלף מניות של החברה. אתמול ננעלה מניית קמן במחיר של 3.8 שקלים, כך שמדובר בהנחה משמעותית. 

בנוסף ירכוש קינן בעוד ארבעה חודשים 1.1 מיליון מניות נוספות תמורת 330 אלף שקל, ו-780 אלף אופציות במחיר מימוש של שקל אחד למניה.


ציון קינן, לשעבר מנכ"ל בנק הפועלים, צילום: אוראל כהן ציון קינן, לשעבר מנכ"ל בנק הפועלים | צילום: אוראל כהן ציון קינן, לשעבר מנכ"ל בנק הפועלים, צילום: אוראל כהן


גם אגמון יקבל מניות במחיר של שקל אחד. אגמון ירכוש 226 אלף מניות ב-226 אלף שקל ועוד 734 אלף מניות שיקבל בעוד ארבעה חודשים במחיר של 30 אגורות למניה ותמורת 220 אלף שקל. ו-520 אלף אופציות שניתנות למימוש ל-520 אלף מניות במחיר מימוש של שקל אחד.

לפידות יקבל 565 אלף מניות תמורת 565 אלף שקל, מחיר של שקל למניה, ו-1.835 מיליון  מניות לעוד ארבעה חודשים במחיר 30 אג' למניה ותמורת 550 אלף שקל ו-1.3 מיליון אופציות במחיר מימוש של שקל למניה.

חוגג רכש את השלד הבורסאי לפני כחודש והוא עתיד לצקת לתוכו פעילות בתחום המטבעות הדיגיטליים.  הוא ישקיע 16 מיליון שקל לפי מחיר מניה של 30 אגורות ויקבל 85% ממניות החברה.

משה חוגג, צילום: אוראל כהן משה חוגג | צילום: אוראל כהן משה חוגג, צילום: אוראל כהן


בסוף השבוע דיווחה קמן קפיטל כי ירין לידר, דח"צית בשלד הבורסאי, הודיעה כי היא מתנגדת להסכם הכנסתו של חוגג בגלל פגמים שנפלו בתהליך אישור העסקה. 

לידר דרשה במכתב לדירקטוריון שפורסם באתר הבורסה לבטל את החלטת הדירקטוריון ולקיים ישיבה חדשה. לטענתה לא ניתן להפריד בין שני השלבים השונים בעסקה ועם חוגג יש לערוך אותה כמקשה אחת.

עוד טענה לידר כי המרת החוב לבעל השליטה למניות אינה תואמת את נתוני הדו"חות הכספיים של קמן קפיטל ל-2020, שם צוין כי המרת החוב למניות מותנית בהנפקת זכויות ו"בהנחה שכספי הגיוס יספיקו לכיסוי התחייבויותיה של החברה וכן תשלום התגמול".

קמן קפיטל דחתה את הטענות של לידר.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות