אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אדלשטיין: אם לא תהיה הרעה במדדים - ב-15 ביוני נבטל את חובת המסכה צילום: אוהד צויגנברג

אדלשטיין: אם לא תהיה הרעה במדדים - ב-15 ביוני נבטל את חובת המסכה

שר הבריאות הכריז כי אם לא תהיה החמרה בתחלואה בקורונה, בעוד תשעה ימים תבוטל לחלוטין החובה לעטות מסכות בחללים סגורים במרחב הציבורי

06.06.2021, 18:22 | ynet

שר הבריאות יולי אדלשטיין הכריז אחר הצהריים (ראשון) כי אם לא תהיה החמרה בתחלואה בקורונה, בעוד תשעה ימים תבוטל לחלוטין החובה לעטות מסכות בחללים סגורים במרחב הציבורי.

קראו עוד בכלכליסט:


שר הבריאות יולי אדלשטיין עם מסכה, צילום: אוהד צויגנברג שר הבריאות יולי אדלשטיין עם מסכה | צילום: אוהד צויגנברג שר הבריאות יולי אדלשטיין עם מסכה, צילום: אוהד צויגנברג

"אחרי דיונים  שקיימנו הגענו לכלל מסקנה, שכמו שאנחנו תמיד אומרים בזהירות, אם לא תהיה שום הרעה במדדים ובתמונה שלה תחלואה, אנחנו בעזרת השם ב-15 ביוני נבקש לבטל גם את חובת עטיית המסכה. אנחנו מבקשים בינתיים לשמור על עטיית המסכה עד שנגיע ליום הזה", אמר אדלשטיין בטקס הוקרה לאנשי מערכת הבריאות ולגופים השותפים על תרומתם למאבק בנגיף הקורונה, שבו השתתף גם ראש הממשלה בנימין נתניהו.

לפני 14 חודשים נכנסה לתוקף החובה לעטות מסכה על הפה והאף בכל יציאה מהבית, במטרה למנוע את התפשטות מגפת הקורונה. לאור הירידה בתחלואה בקורונה בזכות מבצע החיסונים, לפני כחודשיים בוטלה החובה לעטות את המסכות באוויר הפתוח, אך נותרה על כנה החובה לעטות מסכה בחללים סגורים במרחב הציבורי. כעת צפויה להתבטל כליל החובה לעטות מסכה במקומות ציבוריים. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות