אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראלים התחילו להזמין טסלה בייבוא אישי צילום: יצרן

פרסום ראשון

ישראלים התחילו להזמין טסלה בייבוא אישי

לאחר שנחשף בכלכליסט כי בחודש שעבר נרשם יבואן מקביל ראשון לישראל של טסלה, לפי נתוני משרד הכלכלה, בשבועות האחרונים נכנסו לישראל במפתיע מכוניות טסלה 3 בייבוא אישי, בעיקר מהדגם הספורטיבי Performance

20.10.2021, 10:53 | תומר הדר

טסלה ישראל תחגוג בקרוב תשעה חודשי פעילות. יחד עם זאת, מנתוני משרד התחבורה שמסכמים את יבוא החודש, עולה כי ישראלים החלו באופן מפתיע לרכוש לעצמם מכוניות טסלה 3 דווקא באמצעות יבוא אישי.


קראו עוד בכלכליסט:

כיום קיימות שלוש דרכים לרכוש מכונית בישראל: ניתן כמובן לקנות את המכונית ביבוא ישיר, כלומר ישירות מיבואני הרכב הוותיקים, ביבוא עקיף, כלומר לרכוש את המכוניות מיבואן מקביל, כזה שקונה את המכונית בעצמו מדילר – וביבוא זעיר, כלומר אדם מייבא לבדו את מכוניתו (אך לעתים באמצעות מתווך). 


טסלה 3, צילום: תומר הדר טסלה 3 | צילום: תומר הדר טסלה 3, צילום: תומר הדר


כפי שנחשף ב"כלכליסט", בישראל כבר נרשם בחודש שעבר יבואן מקביל ראשון לישראל של טסלה, אבל עד כה לא תועדו מקרים שבהם ישראלים בחרו לייבא את המכונית בעצמם. הדגם העיקרי בישראל ביבוא אישי הוא טסלה 3 PERFORMANCE, מה שהגיוני בהתחשב בעובדה שחלק ניכר מן המכוניות אשר מגיעות ארצה ביבוא אישי הן מכוניות בעלות מאפיינים ספורטיביים.

יש לציין כי לצד היבוא האישי (או "יבוא זעיר") של טסלה נרשמו במאגרי משרד התחבורה בעת החדשה לא מעט מכוניות מעניינות נוספות ביבוא אישי, החל בטויוטה סופרה וכלה בדודג' צ'אלנג'ר.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות