אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גורמה ארוחות משכה את הערעור - ושולץ תעבור לידי פוד האוס צילום: אוראל כהן

גורמה ארוחות משכה את הערעור - ושולץ תעבור לידי פוד האוס

החברה הודיעה לביהמ"ש המחוזי בת"א כי היא מבקשת למחוק את בקשתה לעיון במסמכי ההחלטה שנתן לפני כשבוע, לפיה חברת ההסעדה שולץ תעבור לידי פוד האוס, שבבעלות האחים שולץ. גורמה: "משיחות עם הנאמן עולה כי העברת פעילות שולץ לידי פוד האוס עברה את נקודת האל-חזור"

19.12.2021, 11:25 | אורנה יפת

עכשיו זה סופי. חברת גורמה ארוחות משכה את הערעור שהגישה בנושא, וחברת ההסעדה שולץ תעבור לידי פוד האוס, שבבעלות האחים שולץ. היום (א') הודיעה גורמה לבית המשפט המחוזי בת"א כי החליטה למשוך את הבקשה לעיון במסמכי ההחלטה שנתן בית המשפט לפני שבוע, וכי היא מבקשת למחוק את הבקשה ללא צו לתשלום הוצאות.

קראו עוד בכלכליסט:

לפני כשבוע אישר בית המשפט את רכישת שולץ על ידי פוד האוס,בתמורה ל-3.2 מיליון שקל. יומיים לאחר מכן הגישה גורמה לבית המשפט המחוזי בתל אביב ערעור על עסקת המכירה, תוך שהיא מציעה הצעה משופרת שעומדת על 4.8 מיליון שקל.

היום, כאמור, חזרה בה גורמה מהבקשה. "משיחות עם הנאמן עולה כי העברת פעילות החברה לידי פוד האוס עברה את נקודת האל-חזור באופן שבו אין תוחלת מעשית לדיון בבקשת גורמה", כתבה החברה בפנייתה לבית המשפט. "בהיעדר תוחלת מעשית לעיכוב ביצוע ומשהערעור הפך לדיון תיאורטי בלבד, מודיעה גורמה כי היא מושכת את בקשתה, מבלי לגרוע מכל הטענות שנטענו על ידיה, ומבקשת למחוק אותה ללא צו להוצאות.

האחים אורן וניר שולץ, בעלי פוד האוס, צילום: אוראל כהן האחים אורן וניר שולץ, בעלי פוד האוס | צילום: אוראל כהן האחים אורן וניר שולץ, בעלי פוד האוס, צילום: אוראל כהן

"גורמה סבורה כי התמורה שהוצעה עבור החברה היתה נמוכה ביותר, אך לאור החלטת בית המשפט וקביעת העובדות בשטח, על הנאמן או הנושים לפנות בהליכים המתאימים לבית המשפט לנוכח ממצאים שהוצגו על ידי גורמה. ככל והנאמן או מי מהנושים ירצה להגיש בעניין זה בקשה לבית המשפט, שמשמעותה פתיחת האפשרות לרכישת פעילות החברה במצבה עובר לעסקת פוד האוס, תעמוד גורמה על הצעתה כפי שהוגשה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות