אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רמי לוי מקים סוכנות ביטוח בשיתוף מגדל צילום: אוראל כהן

רמי לוי מקים סוכנות ביטוח בשיתוף מגדל

סוכנות הביטוח תהיה בבעלותה המלאה של שיווק השקמה ותשרת את לקוחותיה. מגדל תספק שירותי תפעול מלאים. כניסת לוי לשוק הביטוח מגיעה לאחר שבחודש שעבר השיק ארנק דיגיטלי המיועד ללקוחות החברה

13.05.2021, 15:13 | נורית קדוש

חברת רמי לוי שיווק השקמה נכנסת לתחום הביטוח. החברה, שבשליטת (39.79%) רמי לוי, חתמה על הסכם עם מגדל חברה לביטוח, במסגרתו נקבע כי השתיים יספקו שירותי ייעוץ ותמיכה בהקמת סוכנות ביטוח ייעודית שתהיה בבעלותה המלאה של שיווק השקמה ותשרת את לקוחותיה בתחומי ביטוח שונים.  

כמו כן תספק הסוכנות שירותי תפעול מלאים וכוללים הנדרשים להפעלת סוכנות הביטוח ולהענקת תנאים תחרותיים למבוטחי הסוכנות החדשה.

קראו עוד בכלכליסט:


הכניסה לתחום הביטוח אינה ההרחבה הראשונה שמבצע לוי לרשת המזון שייסד. בחודש שעבר השיקה החברה ארנק דיגיטלי המבוסס על תשתית הפינטק של חברת סוויץ' (Swiich) אשר בשליטתה (86%). בשלב זה הארנק יוכל לשמש את לקוחות החברה רק לטובת תשלום בסניפי הרשת ובאתר האונליין. בהמשך צפוי השימוש להתרחב לחברות-הבנות של הקבוצה, קופיקס וגוד פארם, ולאחר מכן לבתי עסק נוספים.

זינוק של יותר מ-50% ברווח הנקי ב-2020

רשת רמי לוי שיווק השקמה מפעילה כיום 53 סניפים, ובכוונתה לפתוח עד סוף השנה עוד שני סניפים, באור עקיבא ובחדרה, ובכך להשלים פריסה של 55 סניפי דיסקאונט. בנוסף לכך החברה מזהה פוטנציאל להקמת כ-20 סניפי דיסקאונט נוספים באזורים חדשים שבהם הרשת אינה פועלת.

החברה חתמה את 2020 עם זינוק של 53.6% ברווח הנקי, שהסתכם ב-173.5 מיליון שקל. מכירות רשת המזון עלו בשנה החולפת ב-8.3% ל-5.95 מיליארד שקל. העלייה הושגה מפתיחת שלוש חנויות חדשות ומההשפעה החיובית של משבר הקורונה על קניות המזון. מדובר בצמיחה נמוכה ביחס לצמיחת שוק מוצרי הצריכה (מזון, משקאות, טיפוח וניקיון), שהסתכמה ב-9.2%.


רמי לוי בני ברק לפני אחד מסגרי הקורונה, צילום: דנה קופל רמי לוי בני ברק לפני אחד מסגרי הקורונה | צילום: דנה קופל רמי לוי בני ברק לפני אחד מסגרי הקורונה, צילום: דנה קופל


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות